reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > HRM > Szkolenia i rozwój > 10 konferencji ogólnopolskich „Interim Management – innowacyjne rozwiązanie dla firmy i menedżera”

10 konferencji ogólnopolskich „Interim Management – innowacyjne rozwiązanie dla firmy i menedżera”

Zapraszamy na 10 konferencji ogólnopolskich „Interim Management – innowacyjne rozwiązanie dla firmy i menedżera”, które odbędą się w największych miastach wojewódzkich w terminie od 25 listopada 2014 r. do 18 marca 2015 r.

Interim management – innowacyjne rozwiązanie zarządcze dla firmy i menedżera. Świat już je zna i z powodzeniem stosuje. Jesteś ciekawy jak działa ono w praktyce? Czy funkcjonuje na rynku polskim? A może jesteś doświadczonym menedżerem i szukasz pomysłu na dalszą karierę? Przyjdź na konferencję i sprawdź, jak wygląda praktyczna strona interim management.

Stowarzyszenie Interim Managers (SIM) - pierwsza w Polsce organizacja skupiająca Interim Managerów - zaprasza do udziału w cyklu 10 ogólnopolskich konferencji, które odbędą się w 10 największych miastach wojewódzkich, od 25 listopada 2014r. – do 18 marca 2015r.

Program merytoryczny wydarzeń oparty jest w głównej mierze o studia przypadków zrealizowanych projektów interimowych, doświadczenia samych Interim Managerów, a także osób ich zatrudniających. Dzięki takiej strukturze prelekcje to nie teoria, a praktyka tak istotna w pracy każdego menedżera. Punktem kulminacyjnym wydarzeń będą debaty eksperckie, w których udział wezmą osoby decyzyjne – zatrudniające Interim Managerów. W ich trakcie postaramy się odpowiedzieć m.in. na pytania, czy interim management ma szanse powodzenia w sektorze publicznym, spółkach skarbu państwa, korporacjach czy firmach rodzinnych. Nie zabraknie także wymiany podglądów na linii zarząd – Interim Manager. Wszystkie poruszane tematy uwzględniać będą także perspektywę lokalną i specyfikę danego regionu, w którym odbywać się będzie dane wydarzenie.

Chcemy pokazać, że rozwiązanie interim management sprawdzi się również na rynkach regionalnych. Może stanowić ono także podstawę stworzenia programu zarządzania wiekiem w organizacji i być alternatywą zawodową dla doświadczonych menedżerów – mówi Monika Buchajska – Wróbel, pomysłodawczyni i inicjatorka projektu EFS „Interim management – nowość w zarządzaniu wiekiem i firmą, Wiceprezes SIM.

Przygotowywany cykl wydarzeń adresowany jest do przedstawicieli najwyższej kadry menedżerskiej – członków zarządów i rad nadzorczych, dyrektorów, właścicieli firm, czy przedstawiciele działów HR, którzy zaangażowani są w budowanie strategii personalnych. Do udziału w konferencji zapraszamy również organizacje otoczenia biznesu: instytucje rynku pracy, agencje zatrudnienia, izby gospodarcze, stowarzyszenia pracodawców. Rozwiązania prezentowane podczas konferencji będą kierowane również do pracowników, którzy w przyszłości będą chcieli budować swoją ścieżkę zawodową jako interim managerowie, w tym w szczególności do pracowników 50+.

reklama

Czytaj także

Compliance 360° w firmie (PDF)59.00 zł
reklama

Narzędzia kadrowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Sponsorowany

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Adrianna Michałowicz

Aplikant adwokacki

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama