REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Ciekawe kierunki studiów, warsztatowe zajęcia, sprawdzona kadra dydaktyczna

REKLAMA

Akademia Biznesu MDDP to prężnie działająca firma szkoleniowa zajmująca czołowe miejsce w sferze usług edukacyjnych.

To co wyróżnia Akademię na tle innych firm szkoleniowych to przede wszystkim duża różnorodność proponowanych form szkoleniowych oraz szerokie spektrum tematyczne realizowanych przedsięwzięć. Oprócz własnej działalności statutowej Akademia Biznesu MDDP otwiera się również na współpracę z podmiotami zewnętrznymi, najlepszym tego przykładem jest współpraca z renomowanymi uczelniami wyższymi, z którymi współorganizuje kilkanaście kierunków studiów podyplomowych. Od kilku lat z dużym sukcesem współpracuje z Akademią Leona Koźmińskiego oraz Uniwersytetem Łódzkim, od 2014 roku rozpoczęła również współpracę z holdingiem Wyższych Szkół Bankowych proponując osiem nowatorskich kierunków studiów podyplomowych. Zapoznając się z ofertą studiów podyplomowych na rok 2014/2015 na szczególną uwagę zasługują trzy kierunki:

REKLAMA

Autopromocja

- Kadry i płace w prawie oraz praktyce

- Controlling w zarządzaniu przedsiębiorstwem

-  Studia Menedżerskie z Certyfikatem Franklin University.

Kierunek „Kadry i płace w prawie oraz praktyce” realizowany we współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego od kilku lat cieszy się dużym powodzeniem ze względu na swój warsztatowy charakter, jak również świetną kadrę dydaktyczna. W ramach studiów słuchacze otrzymują specjalistyczną wiedzę połączoną z praktycznymi umiejętnościami z zakresu prawa pracy, wynagrodzeń, rozliczania świadczeń pracowniczych, dokumentacji kadrowej, dokumentacji podatkowej oraz ZUS. Program obejmuje pełny zakres wiadomości potrzebnych do wykonywania funkcji kadrowych, kadrowo-płacowych oraz rozliczeniowych.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Kierunek „Controlling w zarządzaniu przedsiębiorstwem” zwraca uwagę ze względu na ciekawy program studiów, który odzwierciedla najnowsze trendy i sprawdzone w praktyce rozwiązania w zakresie zarządzania. Zastosowana metodyka sprawi, że uczestnicy studiów w sposób przystępny będą mogli przyswoić sobie wiedzę z zakresu controllingu, wypróbować ją poprzez ćwiczenia i analizy przypadków oraz skutecznie zastosować w swoich przedsiębiorstwach. Praktyka zarządzania pokazuje, że wykorzystanie technik i narzędzi controllingu pozwala przedsiębiorstwom szybko dostosowywać się do zmian w otoczeniu i osiągać na rynku pozycję lidera.

Ostatni z wyróżnionych przez nas kierunków, czyli „Studia Menedżerskie z Certyfikatem Franklin University” również przyciąga uwagę ze względu na swój praktycznych charakter - zajęcia prowadzone w formie ćwiczeń, studiów przypadków, warsztatów, ale również ze względu na dodatkowe uprawnienia, jakie można uzyskać w ramach uczestnictwa w studiach. Jeden z modułów studiów prowadzony jest według materiałów dydaktycznych i metodologii Franklin University z wykorzystaniem case study i ćwiczeń z rynku amerykańskiego. Moduł kończy się zaliczeniem testu sprawdzającego, słuchacze mają możliwość wykupienia certyfikatu potwierdzającego zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności dostosowanych zarówno do rynku polskiego jak i zagranicznego.

Gorąco polecamy zapoznanie się ze szczegółami dotyczącymi studiów podyplomowych Akademii Biznesu MDDP http://www.akademiamddp.pl/studia.html oraz zachęcamy do uczestnictwa w studiach.

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Uprawnienia rodzicielskie
certificate
Jak zdobyć Certyfikat:
  • Czytaj artykuły
  • Rozwiązuj testy
  • Zdobądź certyfikat
1/10
Ile tygodni urlopu macierzyńskiego można maksymalnie wykorzystać jeszcze przed porodem?
nie ma takiej możliwości
3
6
9 - tylko jeśli pracodawca wyrazi na to zgodę
Następne
Kadry
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Świadczenie urlopowe w szkołach. Czy powinno uwzględniać kryterium socjalne?

Do 31 sierpnia 2024 r. nauczyciele powinni otrzymać świadczenia urlopowe. Świadczenie, wypłacane wszystkim nauczycielom, jest finansowane ze środków zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Czy powinny uwzględniać kryterium socjalne?

Nauczycielskie świadczenie kompensacyjne. Więcej osób uzyska prawo do świadczenia

1 września 2024 r. więcej osób uzyska prawo do nauczycielskiego świadczenia kompensacyjnego. Jakie warunki należy spełniać, żeby nabyć prawo do tego świadczenia?

Wcześniejsze emerytury dla nauczycieli. Kto ma prawo do nowej emerytury? Kiedy można złożyć wniosek?

1 września 2024 r. wejdą w życie zmiany przepisów Karty Nauczyciela. Więcej osób będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury dla nauczycieli. Kiedy można złożyć wniosek o wcześniejszą emeryturę?

Czy 14 lipca to niedziela handlowa?

Czy w lipcu jest jakaś niedziela handlowa? Czy w tym miesiącu możemy zaplanować zakupy na niedzielę? 

REKLAMA

Zmiana zasad obliczania stażu pracy. Jak to wpłynie na uprawnienia pracownika [przykłady]

Na podstawie stażu pracy ustalane są przysługujące pracownikowi uprawnienia, takie jak wymiar urlopu wypoczynkowego czy okres wypowiedzenia. Jeżeli do stażu pracy będą wliczane także inne okresy, np. prowadzenia działalności gospodarczej czy świadczenia pracy na podstawie umowy zlecenia, sposób ustalania uprawnień pracowniczych radykalnie się zmieni.

Maksymalna temperatura w pracy – będą nowe przepisy bhp!

Jaka może być maksymalna temperatura w pracy? W związku z występującymi upałami pracownicy pytają o swoje prawa. Będą nowe przepisy bhp chroniące pracowników przed pracą w upale. Dnia 10 lipca 2024 r. odbyło się spotkanie z Głównym Inspektorem Pracy w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Tę informację należało obowiązkowo złożyć pracodawcy do 10 lipca. Jakie konsekwencje grożą w razie jej niezłożenia?

10 lipca 2024 r. minął termin złożenia przez zakładowe organizacje związkowe informacji o liczbie członków. Do tego dnia należało poinformować pracodawcę o liczbie związkowców według stanu na 30 czerwca br. Czy organizacjom, które nie dopełniły tego obowiązku, grożą jakieś sankcje? 

Nowelizacja Kodeksu pracy. Zmiany dotyczą podstawowych uprawnień pracowniczych

Projekt nowelizacji Kodeksu pracy zakłada zmiany dotyczące podstawowych uprawnień pracowniczych. Do stażu pracy będzie wliczany okres wykonywania pracy na podstawie umów zlecenia lub świadczenia usług zawartych z obecnym pracodawcą. Wpłynie to m.in. na długość okresu wypowiedzenia oraz wysokość odprawy w przypadku rozwiązania umowy o pracę.

REKLAMA

Urlop wypoczynkowy: wymiar, udzielanie, wynagrodzenie i dofinansowanie

Urlop wypoczynkowy jest jednym z podstawowych uprawnień pracowniczych. Przepisy prawa pracy dokładnie określają jego wymiar i zasady udzielania. Pracownikom przysługuje wynagrodzenie urlopowe. Pracodawcy często też dofinansowują im wypoczynek.

Jak motywować pracowników, także pokolenie Z? Oto najskuteczniejsze metody

Jak skutecznie motywować pracowników? Co najbardziej docenia pokolenie Z? Jak zbudować motywującą kulturę pracy? Poznaj skuteczne metody motywowania pracowników: klucz do sukcesu Twojego zespołu HR.

REKLAMA