reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia. Ich tematyka obejmuje m.in. zasiłki chorobowe i macierzyńskie oraz zasady udzielania ulg i umorzeń.

ZUS Oddział w Opolu zaprasza na bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców na temat obowiązków związanych z rejestrowaniem i rozliczaniem działalności gospodarczej lub jej zawieszaniem/wznawianiem w ramach tzw. "jednego okienka". W szkoleniu wezmą udział również eksperci z Urzędu Miasta. Celem tej akcji informacyjnej jest rzetelnie i kompleksowe przedstawienie przedsiębiorcom wymagań wszystkich instytucji zaangażowanych w rejestrowanie firm. Szkolenie odbędzie się w dniu 24 lutego br. od godz. 10.00 w Oddziale ZUS w Opolu przy ul. Wrocławskiej 24 w sali narad. Każda osoba, która tego dnia odwiedzi placówkę ZUS otrzyma poradnik zawierający przydatne informacje dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej.

Kontakt: z uwagi na ograniczoną ilość miejsc należy zgłosić swój udział pod nr tel. 77 451 17 37.

Nie wszyscy pracujący emeryci muszą rozwiązać umowę o pracę >>

ZUS Oddział w Białymstoku zaprasza na bezpłatne szkolenie dla płatników składek wypłacających zasiłki chorobowe i macierzyńskie. Temat szkolenia  zasady przyznawania i wypłaty zasiłków z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa z uwzględnieniem zmian w przepisach. Szkolenie odbędzie się w dniu 25 lutego br. od godz. 10.00, w siedzibie oddziału ZUS Białystok przy ul. Młynowej 29 bud. B, III piętro, sala nr 302.

Kontakt: p. Beata Wróblewska, nr tel. (85) 74 86 657 lub mail wroblewskab@zus.pl

Zmienia się wysokość zasiłku pogrzebowego >>

ZUS Oddział w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu zasad udzielania ulg i umorzeń. Podczas szkolenia będzie można zapoznać się z warunkami jakie należy spełnić, aby ZUS mógł odroczyć termin płatności składek, rozłożyć zaległości na raty lub umorzyć należności z tytułu składek. Uczestnicy dowiedzą się również, jakie dokumenty należy złożyć przy ubieganiu się o daną formę pomocy, a także uzyskają informację o terminach rozpatrywania spraw. Szkolenie odbędzie się w dniu 25 lutego br. od godz. 10.00, w siedzibie oddziału ZUS w Gorzowie Wlkp. przy ul. Sikorskiego 42 (sala konferencyjna, III piętro).

Kontakt: zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są pod nr tel. 95 739 54 61.

Umorzenie należności z tytułu składek na Fundusz Pracy >>

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia

branżowa organizacja pracodawców

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama