| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > HRM > Zarządzanie > Innowacja dla mikro, małych i średnich firm. Rewolucja w HR - reklama

Innowacja dla mikro, małych i średnich firm. Rewolucja w HR - reklama

Zachęcamy mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z Lubelszczyzny zatrudniające m.in. pracownice w wieku 50 lat i więcej do skorzystania z możliwości testowania w swojej firmie nowoczesnego rozwiązania informatyczno-psychologicznego służącego zarządzaniu personelem – KONSULTANTA HR. Aplikacja jest tworzona w ramach prestiżowego innowacyjnego projektu współfinansowanego przez Unię Europejską. Współtworzenie narzędzi i ich testowanie związane z gratyfikacją finansową niesie za sobą wiele korzyści dla zakładu pracy i jego pracowników.

KONSULTANT HR to informatyczne rozwiązania w zarządzaniu wiekiem:

- testy psychospołeczne automatycznie diagnozujące potencjał pracowników,

- testy psychospołeczne ułatwiające dobór dwuosobowych zespołów pracowniczych oraz gotowa procedura ich współdziałania na zasadach mentoringu,

- szkolenia e-learning i poradniki metodyczne wspomagające wdrażanie systemu zarządzania wiekiem w firmie.

Zapewniamy również bezpłatne wsparcie szkoleniowo-doradcze służące dostosowaniu potencjału narzędzi do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa.

Innowacja, która gwarantuje sukces, ponieważ:

- umożliwia wykorzystanie różnorodnego potencjału pracowników pod względem posiadanego doświadczenia i kwalifikacji,

- pomaga utrzymać aktywność zawodową osób z największym stażem pracy w firmie,

- wspiera motywowanie pracowników i przydzielanie im obowiązków adekwatnych do ich preferencji i możliwości, w tym planowanie kariery zawodowej,

- zwiększa efektywność pracy kadry oraz potencjał adaptacyjności firmy do aktualnych wymagań gospodarki,

- powoduje nabycie nowej wiedzy i nowych doświadczeń u personelu o różnym stażu zawodowym.

Zarządzanie wiekiem - to się musi opłacać

W tworzenie narzędzi zaangażowane jest grono ekspertów. Są to specjaliści - praktycy oraz naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II i Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie w dziedzinach: psychologii, zarządzania zasobami ludzkimi, w tym wiekiem i wiedzą oraz badań społecznych.

Udział w testowaniu to promocja firmy

Utworzone podczas realizacji projektu narzędzia, a także sama idea wdrażania rozwiązań służących zarządzaniu wiekiem będą upowszechniane na szczeblu regionalnym oraz ogólnokrajowym poprzez szeroko zakrojone kampanie informacyjne, dzięki czemu firmy testujące narzędzia będą miały możliwość bezpłatnej promocji swojego zakładu pracy na arenie województwa lubelskiego i całego kraju.

Dowiedz się więcej i przyłącz się do projektu

Biuro projektu FUDA
ul. Do Dysa 5, 20-149 Lublin
tel./faks: 81 740 13 27
tel. kom.: 727 570 989

www.zarzadzaniewiekiem.eu
www.fuda.com.pl
www.facebook.com/fuda.lublin

ZARZĄDANIE WIEKIEM - ZNANE, LUBIANE, STOSOWANE

Projekt "Innowacyjny model kooperacji dla rozwoju aktywności zawodowej pracownic powyżej 50. roku życia" jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Realizator projektu:

FUDA to firma doradcza, której misją jest wdrażanie pozytywnych zmian oraz rozwiązań usprawniających funkcjonowanie podmiotów. W naszej działalności koncentrujemy się na kreowaniu perspektyw dla naszych Klientów, w odpowiedzi na realia gospodarcze i aktualne potrzeby rynku. Wspieramy w określaniu celów, które wspólnie zmieniamy w rzeczywistość. Prowadząc działalność audytorską i doradczo - szkoleniową zabiegamy o sukces naszych Klientów. Nasze działania zmierzają do wspierania podmiotów w ich działalności - dbamy o to, aby nasze propozycje ułatwiały codzienną pracę, zwiększały konkurencyjność i wspierały rozwój.

Jesteśmy firmą zrzeszającą osoby dysponujące dużą wiedzą oraz doświadczeniem w realizacji, rozliczaniu, audytowaniu i ewaluowaniu projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej skierowanych do różnorodnych grup odbiorców - m.in. przedsiębiorców, osób pracujących, niezatrudnionych, zagrożonych wykluczeniem społecznym, nauczycieli, kadry dydaktycznej, uczniów, studentów, pracowników administracji publicznej, wdrażanych na terenie różnych województw kraju.

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

POLECANE

URLOPY WYPOCZYNKOWE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

noRisk

noRisk to firma, która świadczy usługi prawne w zakresie wsparcia przy uzyskiwaniu odszkodowania.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »