reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > Program "Zwiedzaj i pracuj" na Tajwanie

Program "Zwiedzaj i pracuj" na Tajwanie

Od dnia 1 grudnia 2014 r. można składać aplikacje do udziału w programie "Zwiedzaj i pracuj" na Tajwanie. Uczestnicy programu nie muszą uzyskać pozwolenia na pracę. Praca wykonywana w ramach programu może mieć charakter jedynie tymczasowy.

Porozumienie między Warszawskim Biurem Handlowym w Tajpej a Biurem Gospodarczo-Kulturalnym Tajpej w Warszawie w sprawie programu wymiany kulturalno-edukacyjnej dla osób młodych weszło w życie 1 grudnia 2014 r. W związku z tym, od 1 grudnia jest możliwe składanie aplikacji do udziału w programie (umowa typu "Work and Holiday Scheme").

Roczny limit uczestników wynosi dwieście osób. Czas pobytu to 12 miesięcy. Uczestnicy programu będą zwolnieni z obowiązku uzyskania pozwolenia na pracę, jednak może mieć ona wyłącznie charakter tymczasowy.

Program skierowany jest do osób w wieku od 18 do 30 lat. Udział w programie umożliwi połączenie wypoczynku z pracą. Program jest rozwiązaniem dla osób zainteresowanych poznaniem kultury i stylu życia mieszkańców Tajwanu oraz pozwala na rozpoczęcie lub kontynuowanie nauki np. języka chińskiego, z możliwością podjęcia pracy zarobkowej, mającej charakter dodatkowy w stosunku do głównego - turystycznego i kulturoznawczego celu pobytu. Udział w programie umożliwia podjęcie płatnego zatrudnienia bez konieczności ubiegania się o zezwolenie na pracę.

Porozmawiaj o tym na FORUM

-> więcej informacji

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Źródło:

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej

Zdjęcia

Program "Zwiedzaj i pracuj" na Tajwanie. /Fot. Fotolia
Program "Zwiedzaj i pracuj" na Tajwanie. /Fot. Fotolia

Compliance 360° w firmie (PDF)59.00 zł
reklama

Narzędzia kadrowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Sponsorowany

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Monika Zwolańska

Biegły rewident, dyplomowany księgowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama