reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na bezpłatne szkolenia z zakresu m.in. BHP, zasad podlegania ubezpieczeniom i opłacania składek oraz świadczeń z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa.

ZUS I Oddział w Poznaniu i Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy zapraszają na bezpłatne szkolenie dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy nt. "Zagrożenie hałasem niskoczęstotliwościowym kierowców środków transportu drogowego". Szkolenie przeznaczone jest dla pracodawców lub wyznaczonych przez nich do udziału w szkoleniach pracowników. Szkolenie odbędzie się 25 listopada w ATC s.c., ul. Lipowa 1, 63-800 Gostyń.

Kontakt: p. Krystyna Świder, nr tel. 226 233 785, e-mail: krswi@ciop.pl; p. Dorota Gierczyk, nr tel. 226 233 676, e-mail: dogie@ciop.pl.

ZUS I Oddział w Łodzi zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy skierowane do pracodawców małych i średnich przedsiębiorstw z województwa łódzkiego, w tym rejestrujących działalność gospodarczą po raz pierwszy, w następujących sektorach gospodarki: budownictwo, ochrona zdrowia, transport i przetwórstwo przemysłowe.
Szkolenie odbędzie się w dniach 25-26 listopada, obejmuje 16 godzin lekcyjnych i zakończy się wydaniem stosownego zaświadczenia.

Kontakt: Osoby zainteresowane proszone są o odesłanie zgłoszenia uczestnictwa na adres: Zakład Ubezpieczeń Społecznych I Oddział w Łodzi, 92-103 Łódź, ul. Brzezińska5/15 pok.88. Deklarację uczestnictwa można również przesłać faksem na numer 426 793 244, albo pocztą elektroniczną na adres: martelusd@zus.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem: 426 631 065.

ZUS II Oddział w Warszawie zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy skierowane są do przedsiębiorców z województwa mazowieckiego, w szczególności do pracodawców małych i średnich firm oraz rejestrujących działalność gospodarczą po raz pierwszy, między innymi z sektorów: budownictwa, ochrony zdrowia, transportu i przetwórstwa przemysłowego. Szkolenie odbędzie się w dniach 25-26 listopada, trwa 2 dni i ma na celu wskazanie pracodawcy jak należy zorganizować bezpieczne i higieniczne warunki pracy, które ułatwią zapobieganie wypadkom przy pracy i chorobom zawodowym. Na wykładach zostaną przekazane między innymi podstawowe informacje dotyczące ryzyka zawodowego, ergonomii, ochrony przeciwpożarowej, skutków ekonomicznych niewłaściwych warunków pracy, udzielania pierwszej pomocy oraz przedstawione będą wybrane zagadnienia prawa pracy. Przedstawiciel Oddziału ZUS w Warszawie poinformuje o obowiązkowych dokumentach ubezpieczeniowych oraz programie PŁATNIK. Szkolenie kończy się wydaniem zaświadczenia ważnego przez okres 5 lat.

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Źródło:

kadry.infor.pl
Jak przygotować się do zmian 2021. Podatki. Rachunkowość. Prawo pracy. ZUS59.00 zł
reklama

Narzędzia kadrowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Sponsorowany

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Karolina Przybysz

Aplikant radcowski

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama