reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na szkolenia, których tematyka obejmuje m.in. świadczenia emerytalno-rentowe, zasiłki i dokumentację ubezpieczeniową.

ZUS Oddział w Biłgoraju zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu świadczeń emerytalno-rentowych. Szkolenie obejmie zagadnienia:

  • kompletowanie wniosków o świadczenia emerytalno-rentowe z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych, środki dowodowe niezbędne do prawidłowego ustalania prawa i wysokości świadczenia, zasady przeliczania świadczeń emerytalno- rentowych;
  • ustalanie uprawnień do emerytur z systemu zreformowanego oraz emerytur pomostowych i kapitałowych oraz świadczeń kompensacyjnych.

Szkolenie odbędzie się w dniu 24 września 2010 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Inspektoratu ZUS w Tomaszowie Lub., ul. Jana Pawła II 6.

Kontakt: p. Sylwia Świderek nr tel. (84) 664 44 23.

Pracujący emeryci - obowiązek rozwiązania umowy o pracę >>

ZUS Oddział w Biłgoraju zaprasza na bezpłatne szkolenie nt. zasad korygowania dokumentów ubezpieczeniowych oraz rozliczanie wpłat. Szkolenie odbędzie się w dniu 24 września 2010 r. o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Inspektoratu ZUS w Tomaszowie Lub., ul. Jana Pawła II 6.

Kontakt: p. Sylwia Świderek nr tel. (84) 664 44 23.

ZUS Oddział w Biłgoraju zaprasza na bezpłatne szkolenie, którego tematem są:

  • zmiany w przepisach dotyczących zasiłków z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa,
  • dokumentowanie prawa do zasiłków w oparciu o obowiązujące przepisy od 1 stycznia 2010 r.  

Szkolenie odbędzie się w dniu 24 września 2010 r. o godz. 10.30 w sali konferencyjnej Inspektoratu ZUS w Tomaszowie Lub., ul. Jana Pawła II 6.

Kontakt: p. Sylwia Świderek nr tel. (84) 664 44 23.

Jak ZUS kontroluje chorych pracowników >>

ZUS II Oddział w Poznaniu zaprasza na bezpłatne szkolenie dotyczące zasad ustalania prawa do emerytur przy obniżonym wieku emerytalnym dla osób urodzonych po dniu 31 grudnia 1948 r. a przed dniem 1 stycznia 1969 r. Szkolenie odbędzie się w dniu 27 września 2010 r. o godzinie 10.00 w budynku II Oddziału ZUS w Poznaniu przy ul. Starołęckiej 31, sala 501, piętro V.

Kontakt: p. Hanna Wanat nr tel. (61) 8745-529. Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o zgłoszenie swojego uczestnictwa na adres e-mail: wanath@zus.pl lub pod nr tel. (61) 8745-529.

ZUS Oddział w Lublinie zaprasza na bezpłatne szkolenie dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą. Poprowadzą je eksperci z Urzędu Miasta Lublin, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędów Skarbowych w Lublinie. Szkolenie odbędzie się w dniu 27 września 2010 r. w godz. 11.30-15.30 w lubelskim Ratuszu. Podczas szkolenia:

reklama

Czytaj także

Źródło:

kadry.infor.pl
Monitor Księgowego - wydanie cyfrowe (eMK)19.90 zł
reklama

Narzędzia kadrowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Skrivanek Tłumaczenia i szkolenia językowe

Skrivanek jest agencją translatorską, która oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu tłumaczeń i szkoleń językowych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama