reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > Szkolenie "Zaawansowane kompendium prawa pracy 2014" 16-17 czerwca 2014 r.

Szkolenie "Zaawansowane kompendium prawa pracy 2014" 16-17 czerwca 2014 r.

Zapraszamy na szkolenie "Zaawansowane kompendium prawa pracy 2014", które odbędzie się w dniach 16-17 czerwca 2014 r. w Warszawie.

Zapraszamy na szkolenie "ZAAWANSOWANE KOMPEDIUM PRAWA PRACY 2014 PO ZMIANACH ORAZ ORZECZNICTWO SĄDU NAJWYŻSZEGO".

Ostatnie nowelizacje przepisów prawa pracy są niestety dość lakoniczne i ich zrozumienie wymaga dogłębnej analizy w powiązaniu z pozostałymi przepisami, gdyż aby ocenić ich konsekwencje należy odnieść się do ogółu regulacji z tego zakresu. Powyższe dotyczy zwłaszcza nowelizacji przepisów o czasie pracy dotyczącej tzw. elastycznych rozwiązań czasu pracy. Dopiero spojrzenie na nią przez ogół zasad rządzących planowaniem i rozliczaniem czasu pracy pozwali na wyrobienie sobie zdania w tym zakresie. Nie mniej ważne jest śledzenie interpretacji urzędowych dotyczących zmienianych przepisów, gdyż zarówno nowelizacja dotycząca czasu pracy, jak i urlopów wychowawczych doczekały się już kilku stanowisk tłumaczących nie do końca proste przepisy. Aby ułatwić poruszanie się w nowych regulacjach przygotowaliśmy kompendium – pigułkę wiedzy o zmianach z praktycznego punktu widzenia, która z pewnością pozwoli się w nich odnaleźć.

Zobacz również: Indywidualne prawo pracy

Zajmowanie się kadrami od wielu lat oznacza śledzenie orzecznictwa Sądu Najwyższego, gdyż znajomość samego Kodeksu pracy już od dawna nie wystarcza. Poglądy SN niestety również ewoluują, a więc trzeba być na bieżąco, aby nie popełnić błędu podejmując decyzje w sprawach zwolnienia pracownika, wynagrodzeń, czy czasu pracy. Przykładowo jeszcze kilka lat temu SN negował 9-10-letnie umowy na czas określony, a od niedawna twierdzi, że już umowa zawarta na 5 lat może stanowić obejście przepisów o zatrudnianiu na czas nieokreślony. Orzecznictwo SN z dwóch ostatnich lat w pigułce proponujemy w ramach niniejszego szkolenia.

Grupa docelowa:

Do uczestnictwa w seminarium zapraszamy Dyrektorów Personalnych, kierowników, Menedżerów działów HR, osoby odpowiedzialne za sprawy kadrowe w firmie, wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z zakresu praktycznego stosowania prawa pracy.

Zadaj pytanie: Forum

WIĘCEJ INFORMACJI O SZKOLENIU ORAZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

http://szkoleniaeksperckie.pl/szkolenia/kompedium-prawa-pracy

reklama

Czytaj także

Źródło:

Własne
Tarcza antykryzysowa – pomoc dla pracodawców poszkodowanych w wyniku pandemii koronawirusa (PDF)29.00 zł
reklama

Narzędzia kadrowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama

ARTYKUŁ PARTNERSKI

reklama

Ostatnio na forum

reklama

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kampanie SEO

Kampanie SEO to agencja marketingowa z ponad 10-letnim doświadczeniem, którą tworzą doświadczeni i kreatywni eksperci.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama