| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > Rozpoczęły się dni ubezpieczonego w ZUS

Rozpoczęły się dni ubezpieczonego w ZUS

W tym tygodniu Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje dni ubezpieczonego, w czasie których każdy ubezpieczony będzie mógł skorzystać z porad ekspertów, uzyskując cenne wskazówki.

Od dzisiaj do piątku w placówkach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będą czekali eksperci, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania ubezpieczonych. Klienci Zakładu będą mogli dowiedzieć się, czy pracodawca odprowadza za nich składki we właściwej wysokości, czy nie ma jakichś zaległości, jaki jest stan ich konta w ZUS-ie czy na jaką emeryturę mogą liczyć w przyszłości. Eksperci rozwieją wszelkie wątpliwości związane nie tylko z wpływającymi składkami na ubezpieczenie społeczne, ale też na przykład, w jaki sposób można kontaktować się z ZUS-em drogą elektroniczną.

Osoby, które w tym tygodniu odwiedzą placówki ZUS, będą też mogły dowiedzieć się dokładnie, jakie mają prawa i obowiązki pracując na przykład na podstawie umów-zleceń czy o dzieło. Można też poznać zasady, na jakich gromadzone są składki emerytalne czy dowiedzieć się o uprawnieniach osób przebywających na urlopach wychowawczych.

W tych dniach nie tylko będzie można poradzić się i wyjaśnić wątpliwości, ale też za darmo wykonać niektóre badania - jak pomiar ciśnienia czy poziomu cukru. Będzie też można nauczyć się samobadania piersi i zasad udzielania pierwszej pomocy.

Zadaj pytanie na: Forum Kadry

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

POLECANE

REWOLUCJA W DOKUMENTACJI PRACOWNICZEJ 2019

reklama

Ostatnio na forum

PPK

Eksperci portalu infor.pl

TC Concept

Firma doradcza

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »