reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na bezpłatne szkolenia. Ich tematyka obejmuje m.in. bezpieczeństwo i higienę pracy oraz ulgi i umorzenia należności z tytułu składek.

ZUS Oddział w Pile zaprasza na bezpłatne szkolenie dla pracowników Ośrodków Pomocy Społecznej, którzy kompletują wnioski z upoważnienia wójta, burmistrza lub prezydenta miasta o ustalenie przebiegu ubezpieczenia i okresów opłacania składek na ubezpieczenia emerytalno-rentowe. Szkolenie odbędzie się 17 listopada w godz. 10.00-12.00 w siedzibie Oddziału w Pile, budynek B, II p., sala 215.
Kontakt: zapisy na szkolenie przyjmowane są pod nr tel. 672 105 712 lub 672 124 802. 

ZUS domaga się zaległych składek i odsetek od osób prowadzących działalność gospodarczą >>

ZUS Oddział w Gdańsku zaprasza na bezpłatne szkolenie nt.: "Zagrożenia czynnikami niebezpiecznymi, szkodliwymi i uciążliwymi w piekarniach i cukierniach". Szkolenie odbędzie się 17 listopada od godz. 9.00 w Hotelu Gdańsk, ul. Szafarnia 9, 80-755 Gdańsk.
Kontakt: zgłoszenia telefoniczne bądź pisemne przyjmuje p. Krystyna Świder, nr tel. 226 233 785, e-mail: krswi@ciop.pl; p. Dorota Gierczyk, nr tel. 226 233 676, e-mail: dogie@ciop.pl. Dodatkowe wyjaśnienia - Wydział Orzecznictwa Lekarskiego i Prewencji Oddział ZUS w Gdańsku, ul. Marynarki Polskiej 146, 80-865 Gdańsk, p. Joanna Zawadzka, nr tel. 585 248 538.

ZUS Oddział w Sosnowcu zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu BHP. Szczegółowy zakres szkolenia: zasady doboru środków ochrony indywidualnej do zagrożeń czynnikami szkodliwymi i niebezpiecznymi występującymi na stanowiskach pracy oraz metody oceny stanu technicznego. Szkolenie organizowane jest przez ZUS z udziałem Centralnego Instytutu Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy (CIOP-PIB) i przeznaczone jest dla pracodawców lub wyznaczonych przez nich pracowników. Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie potwierdzające odbycie szkolenia oraz materiały szkoleniowe. Ilość miejsc ograniczona (30). Szkolenie odbędzie się 17 listopada w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II, ul. Jana Pawła II 5A, Gliwice.
Kontakt: osoby zainteresowane proszone są o kontakt z pracownikami CIOP-PIB: p. Krystyna Świder - tel.226 233 785, e-mail: krswi@ciop.pl; p. Dorota Gierczyk - tel. 226 233 676, e-mail: dogie@ciop.pl.

Pracodawca nie może otrzymać wyników obowiązkowych badań lekarskich pracowników >>

ZUS Oddział w Krakowie zaprasza na bezpłatne szkolenia okresowe BHP dla pracodawców w Krakowie, Zakopanem i Tarnowie. Szkolenia kierowane są do pracodawców rejestrujących działalność po raz pierwszy, z sektora budowlanego, ochrony zdrowia, transportu, przetwórstwa przemysłowego.
Terminy:

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Źródło:

kadry.infor.pl
Jak przygotować się do zmian 2021. Podatki. Rachunkowość. Prawo pracy. ZUS59.00 zł
reklama

Narzędzia kadrowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Anita Pardej

Aplikant radcowski

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama