| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na bezpłatne szkolenia. Ich tematyka obejmuje obowiązki związane z zatrudnieniem opiekunki dla dziecka oraz bezpieczeństwo i higienę pracy.

ZUS II Oddział w Warszawie zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu BHP. Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców z województwa mazowieckiego, w szczególności do pracodawców małych i średnich firm oraz rejestrujących działalność gospodarczą po raz pierwszy, między innymi z sektorów: budownictwa, ochrony zdrowia, transportu i przetwórstwa przemysłowego. Szkolenie trwa 2 dni (7-8 października) i ma na celu wskazanie pracodawcy jak należy zorganizować bezpieczne i higieniczne warunki pracy, które ułatwią zapobieganie wypadkom przy pracy i chorobom zawodowym. Na wykładach zostaną przekazane między innymi podstawowe informacje dotyczące ryzyka zawodowego, ergonomii, ochrony przeciwpożarowej, skutków ekonomicznych niewłaściwych warunków pracy, udzielania pierwszej pomocy oraz przedstawione będą wybrane zagadnienia prawa pracy. Przedstawiciel Oddziału ZUS w Warszawie poinformuje o obowiązkowych dokumentach ubezpieczeniowych oraz programie PŁATNIK. Szkolenie kończy się wydaniem zaświadczenia ważnego przez okres 5 lat.

Kontakt: p. Bożena Grabek, nr tel. 227 142 188; p. Bożena Recz, nr tel. 227 142 109. Zgłoszenia przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00. Zainteresowane osoby powinny wysłać formularze zgłoszeniowe faxem na nr 227 142 638 lub na adres: II Oddział ZUS w Warszawie, Wydział Orzecznictwa Lekarskiego i Prewencji, ul. 11 Listopada 15a, 03-446 Warszawa.

ZUS II Oddział w Poznaniu zaprasza na bezpłatne szkolenie na temat obowiązków związanych z zatrudnieniem opiekunki dla dziecka, na podstawie przepisów obowiązujących od 1 października 2011 r. Szkolenie odbędzie się w dniu 10 października o godz. 10.00 w siedzibie II Oddziału ZUS w Poznaniu przy ul. Starołęckiej 31, piętro V, sala 501. Pracownicy ZUS odpowiadać będą na pytania: jak zgłosić nianię do ubezpieczeń? Jak rozliczyć składki? Jak wypełnić formularze?

Kontakt: wszystkie osoby chętne do udziału w szkoleniu proszone są o zgłoszenie swojego uczestnictwa na adres e-mail: wanath@zus.pl lub pod nr tel. 618 745 529.

ZUS opłaci składki na ubezpieczenia społeczne za nianię >>

ZUS Oddział w Rzeszowie zaprasza pracodawców i inne osoby kierujące pracownikami branży budowlanej i przetwórstwa przemysłowego na bezpłatne, dwudniowe szkolenie z zakresu BHP. Szkolenie odbędzie się w Rzeszowie, ul. Fredry 8, piętro III, sala 16, w dniach 10-11 października. Początek zajęć - godz. 9.00.

Kontakt: zainteresowani powinni dokonać zgłoszenia pod nr tel. 178 675 251 lub osobiste (ZUS, ul. Siemiradzkiego 10, p. 11). Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

POLECANE

URLOPY WYPOCZYNKOWE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Agnieszka Kalicińska

Konsultant w Departamencie Doradztwa Podatkowego i Prawnego w Mariański Group Kancelaria Prawno-Podatkowa

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK