REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

ZUS organizuje bezpłatne szkolenia

REKLAMA

ZUS organizuje bezpłatne szkolenia z zakresu m.in. zasad ustalania prawa do świadczeń w razie choroby i macierzyństwa oraz emerytur pomostowych.

ZUS II Oddział w Poznaniu zaprasza na bezpłatne szkolenie dla osób rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej. Szkolenie odbędzie się 23 marca 2010 r. o godzinie 10.00 w siedzibie II Oddziału ZUS w Poznaniu przy ul. Starołęckiej 31 w sali 501. Tematem szkolenia będą obowiązki związane z rozpoczęciem, prowadzeniem, zawieszeniem i wznowieniem pozarolniczej działalności gospodarczej. Zapisy na szkolenie przyjmowane są pod numerem telefonu (61) 8745 311.

Autopromocja

ZUS odpowiada na pytania dotyczące emerytur pomostowych >>

ZUS Oddział w Legnicy zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu emerytur pomostowych, które odbędzie się 24 marca br. o godz. 10.00 w siedzibie Oddziału ZUS w Legnicy przy ul. Władysława Grabskiego 26 - sala nr 200 (II piętro). Szkolenie będzie składało się z dwóch części: pierwsza dotyczy przyznawania świadczeń, druga Funduszu Emerytur Pomostowych i obowiązków płatników. Zgłoszenia przyjmowane są:

 • na salach obsługi klientów we wszystkich placówkach Oddziału poprzez dostępne formularze zgłoszeniowe;
 • telefonicznie (76) 876 41 63;
 • na adres e-mail kureke@zus.pl, wolegnica@interia.pl;
 • na nr fax (76) 876 42 35.

ZUS Oddział w Białymstoku zaprasza na bezpłatne szkolenie dla płatników składek mających uprawnienia do wypłaty świadczeń z ubezpieczenia chorobowego. Tematem szkolenia będą zasady ustalania prawa do świadczeń w razie choroby i macierzyństwa oraz zmiany w przepisach ubezpieczeniowych w 2010 r. Szkolenie odbędzie się 25 marca br. o godz. 9.00 w siedzibie oddziału ZUS Białystok ul. Młynowa 29, budynek B, III pietro, sala 302. Kontakt: p. Beata Wróblewska, tel. (85) 74 86 653, fax. 85 74 86 901, e-mail WroblewskaB@zus.pl

ZUS Oddział w Legnicy zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi dokumentów w ramach "jednego okienka". Szkolenie odbędzie się 26 marca br. o godz. 10.00 w siedzibie Oddziału ZUS w Legnicy przy ul. Władysława Grabskiego 26 - sala nr 200 (II piętro). Zgłoszenia przyjmowane są:

Dalszy ciąg materiału pod wideo
 • na salach obsługi klientów we wszystkich placówkach Oddziału poprzez dostępne formularze zgłoszeniowe;
 • telefonicznie (76) 876 41 63;
 • na adres e-mail kureke@zus.pl, wolegnica@interia.pl;
 • na nr fax (76) 876 42 35.

tk

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: kadry.infor.pl

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
QR Code
Uprawnienia rodzicielskie
certificate
Jak zdobyć Certyfikat:
 • Czytaj artykuły
 • Rozwiązuj testy
 • Zdobądź certyfikat
1/10
Ile tygodni urlopu macierzyńskiego można maksymalnie wykorzystać jeszcze przed porodem?
nie ma takiej możliwości
3
6
9 - tylko jeśli pracodawca wyrazi na to zgodę
Następne
Kadry
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Jaka będzie cena truskawki w tym roku? Wysoka, bo brakuje rąk do pracy

Jaka będzie cena truskawki w tym roku? Wysoka, bo brakuje rąk do pracy. Poszukiwani są pracownicy sezonowi. Dosłownie brakuje osób, które miałyby pracować przy zbiorach truskawek. Skąd to wynika? Z tego pracownicy sezonowi się cenią a ponadto wiele pracowników ze wschodu nie przyjedzie już na polskie plantacje. 

Kawa z INFORLEX: Stanowisko pracy wyposażone w monitor ekranowy po zmianie przepisów

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie online z cyklu kawa z INFORLEX, które odbędzie się 23 kwietnia br. Tematem spotkania będzie omówienie nowych obowiązków pracodawców w zakresie organizacji stanowisk pracy wyposażonych w monitory ekranowe.

Rada Ministrów: Będzie nowelizacja Kodeksu pracy. Funkcje seksualne i płodność pracowników pod ochroną

Rząd przyjął projekt ustawy wprowadzającej zmiany w Kodeksie pracy. Zmiany mają na celu zwiększenie ochrony zdrowia pracowników. Zostanie rozszerzony katalog substancji rakotwórczych i mutagennych.

Babciowe - od 500 zł do 1900 zł miesięcznie na dziecko. Od października będą trzy nowe świadczenia dla rodziców

Program „Aktywny rodzic” zakłada trzy rodzaje dofinansowania do opieki nad dziećmi do lat 3. Będą to świadczenia dla rodziców – aktywni rodzice w pracy, aktywnie w żłobku i aktywnie w domu. Program ma wejść w życie 1 października 2024 r.

REKLAMA

120 mln zł dla firm na poprawę BHP

120 mln zł z ZUS dla firm na poprawę BHP - kto może trzymać dofinansowanie? Ile pieniędzy z ZUS można uzyskać? Ile razy można ubiegać się o środki na poprawę warunków pracy w firmie?

Dofinansowanie do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych. Czy będzie waloryzacja?

Pracodawcy przysługuje ze środków PFRON comiesięczne dofinansowanie do wynagrodzenia pracowników niepełnosprawnych. Wysokość dofinansowania zależy od stopnia niepełnosprawności pracownika.

Zwolnienia grupowe wiszą w powietrzu

Zwolnienia grupowe wiszą w powietrzu. Pracownicy mogą być zwalniani w przemyśle i IT. Jakie firmy zwalniają? Jakie są przyczyny zwolnień?

ZUS: Dobra kondycja finansowa Funduszu Ubezpieczeń Społecznych. To drugi taki rok od 25 lat

Stabilna sytuacja na rynku pracy przełożyła się na dobrą kondycję finansową Funduszu Ubezpieczeń Społecznych. Prognozy ZUS wskazują, że najbliższych latach nadal tak pozostanie.

REKLAMA

ZUS: Coraz więcej cudzoziemców pracuje w Polsce. Spadek zanotowano w jednym województwie

Polska staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem do pracy dla cudzoziemców. Liczba obcokrajowców ubezpieczonych w ZUS pod koniec marca przekroczyła 1,138 mln osób. To więcej o 10,7 tys. niż w grudniu 2023 r.

Podwyższenie wieku emerytalnego. Ekspertka: To jest niezbędne. Gdzieniegdzie 70 lat w niedługiej perspektywie

Z prognoz GUS wynika, że w 2060 r. liczba ludności w Polsce wyniesie 30,9 mln. Populacja zmniejszy się w większości regionów, najbardziej w śląskim. Wyjątkiem będzie region warszawski stołeczny, gdzie zakłada się wzrost liczby ludności.

REKLAMA