reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > Profesjonalne zarządzanie kadrami

Profesjonalne zarządzanie kadrami

W województwie śląskim rozpoczyna się unijny projekt szkoleniowy, którego celem jest podniesienie umiejętności kadrowców w województwie oraz unowocześnienie działów HR w śląskich firmach.

Realizatorem projektu „Profesjonalne zarządzanie kadrami kluczem do sukcesu” jest katowickie Centrum Szkoleniowe Structura. Szkolenia są w całości finansowane z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

„Tematy zajęć przygotowaliśmy po konsultacjach z pracownikami działów HR wielu śląskich firm. Zapytaliśmy wprost, jakiej wiedzy im brakuje” – mówi Mateusz Ślezioński z katowickiego Centrum Szkoleniowego Structura. W efekcie uczestnicy szkolenia poznają zagadnienia prawa pracy, a przede wszystkim ostatnie zmiany wprowadzone do kodeksu pracy. Zapoznają się także z rodzajami umów o pracę, sposobami wyliczania składek, zagadnieniami związanymi z emeryturami, urlopami, czy podatkiem dochodowym.

Dodatkowo przygotowano zajęcia fakultatywne poświęcone ochronie danych osobowych, mobbingowi i dyskryminacji oraz sposobom rekrutacji pracowników. Oprócz szkoleń, każdy z uczestników projektu będzie mógł samodzielnie skonsultować się z ekspertem.

Projekt „Profesjonalne zarządzanie kadrami kluczem do sukcesu” to w sumie 72 godziny szkolenia oraz 8 dodatkowych godzin zajęć fakultatywnych. Szkolenia skierowane są do 100 pracujących osób zamieszkałych w województwie Śląskim.

Szkolenie jest bezpłatne. Nabór zacznie się 1 września. Formularze rejestracyjne od 26 sierpnia będzie można pobrać ze strony www.structura.pl oraz od 1 września dostarczyć osobiście bądź wypełnione odesłać na adres Structura Centrum Szkoleniowe Sp. z o.o., ul. Damrota 22, 40-022 Katowice z dopiskiem “Dokumenty – Profesjonalne zarządzanie kadrami kluczem do sukcesu”.

Szkolenia ruszają od października.

reklama

Czytaj także

Źródło:

kadry.infor.pl
Czas pracy 2021. Planowanie, rozliczanie i ewidencja69.00 zł
reklama

Narzędzia kadrowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Jerzy Piskorski

Radca prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama