| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > Profesjonalne zarządzanie kadrami

Profesjonalne zarządzanie kadrami

W województwie śląskim rozpoczyna się unijny projekt szkoleniowy, którego celem jest podniesienie umiejętności kadrowców w województwie oraz unowocześnienie działów HR w śląskich firmach.

Realizatorem projektu „Profesjonalne zarządzanie kadrami kluczem do sukcesu” jest katowickie Centrum Szkoleniowe Structura. Szkolenia są w całości finansowane z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

„Tematy zajęć przygotowaliśmy po konsultacjach z pracownikami działów HR wielu śląskich firm. Zapytaliśmy wprost, jakiej wiedzy im brakuje” – mówi Mateusz Ślezioński z katowickiego Centrum Szkoleniowego Structura. W efekcie uczestnicy szkolenia poznają zagadnienia prawa pracy, a przede wszystkim ostatnie zmiany wprowadzone do kodeksu pracy. Zapoznają się także z rodzajami umów o pracę, sposobami wyliczania składek, zagadnieniami związanymi z emeryturami, urlopami, czy podatkiem dochodowym.

Dodatkowo przygotowano zajęcia fakultatywne poświęcone ochronie danych osobowych, mobbingowi i dyskryminacji oraz sposobom rekrutacji pracowników. Oprócz szkoleń, każdy z uczestników projektu będzie mógł samodzielnie skonsultować się z ekspertem.

Projekt „Profesjonalne zarządzanie kadrami kluczem do sukcesu” to w sumie 72 godziny szkolenia oraz 8 dodatkowych godzin zajęć fakultatywnych. Szkolenia skierowane są do 100 pracujących osób zamieszkałych w województwie Śląskim.

Szkolenie jest bezpłatne. Nabór zacznie się 1 września. Formularze rejestracyjne od 26 sierpnia będzie można pobrać ze strony www.structura.pl oraz od 1 września dostarczyć osobiście bądź wypełnione odesłać na adres Structura Centrum Szkoleniowe Sp. z o.o., ul. Damrota 22, 40-022 Katowice z dopiskiem “Dokumenty – Profesjonalne zarządzanie kadrami kluczem do sukcesu”.

Szkolenia ruszają od października.

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

POLECANE

SKŁADKI ZUS 2020

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Jarosław Ziobrowski

Adwokat

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »