reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Inne > Rada programowa

Rada programowa

Jerzy Wratny

Jerzy Wratny

Profesor nauk prawnych. Kierownik Zakładu Prawa Pracy i Zabezpieczenia Społecznego w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych. Kierownik Zakładu Prawa Cywilnego i Prawa Pracy na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Członek Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Pracy w latach 2002-2006. Członek Komitetu Nauk o Pracy i Polityce Społecznej PAN. Autor wielu publikacji książkowych i artykułów w czasopismach.

Waldemar GujskiWaldemar Gujski

Adwokat, członek władz samorządu adwokackiego. Wykładowca w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, Podyplomowym Studium Prawa Spółek przy SGH oraz na seminariach firm polskich i zagranicznych. Wybitny ekspert w dziedzinie prawa pracy, a także rzecznik zatrudniania członków zarządu na podstawie cywilnoprawnych kontraktów menedżerskich. Autor książki Kontrakty menedżerskie oraz inne umowy cywilnoprawne o świadczenie pracy a także  kilkudziesięciu publikacji z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego i styku tych dwóch dziedzin prawa.

Renata Tonder

Renata Tonder

Specjalista w zakresie ubezpieczeń społecznych, wieloletni pracownik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Doświadczony szkoleniowiec, od ponad 15 lat prowadzi wykłady z zakresu świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa. Autorka licznych publikacji, współpracuje z wieloma wydawnictwami.

reklama

Czytaj także

Źródło:

Własne
Czas pracy 2021. Planowanie, rozliczanie i ewidencja69.00 zł
reklama

Narzędzia kadrowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

reklama

Eksperci portalu infor.pl

SANPRO

Doradztwo personalne, rekrutacja, organizacja zatrudnienia

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama