Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Składki KRUS

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Ustalono nową stawkę odsetek za zwłokę. Ile wynosi?
Składki KRUS w II kwartale 2022 roku - jaka jest wysokość miesięcznej składki na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie?
Składki KRUS od 1 stycznia 2022 roku będą podlegały nowym zasadom regulowania. Składki należy przelewać na dwa rachunki bankowe KRUS - oddzielnie składkę zdrowotną i oddzielnie składki na ubezpieczenia społeczne.
Składki KRUS w IV kwartale 2021 r. - ile wynosi miesięczna składka na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie?
Składki KRUS w III kwartale 2021 r. - ile wynoszą rolnicze składki wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie?
Składki KRUS w II kwartale 2021 r. - jakie są terminy płatności? Ile wynoszą składki emerytalno-rentowe, wypadkowe, chorobowe, macierzyńskie rolnika i domownika rolnika? Ile wynosi dodatkowa składka powyżej 50ha?
Składki KRUS w I kwartale 2021 r. zostały ogłoszone Uchwałą Rady Ubezpieczenia Społecznego Rolników z dnia 3 grudnia 2020 r. Jaka jest miesięczna wysokość składki wypadkowej, chorobowej i macierzyńskiej dla rolnika, małżonka, domownika i pomocnika rolnika? Do kiedy można opłacić składki?
Prezes KRUS podał wysokość miesięcznej składki na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie w III kwartale 2020 r. Ile wyniesie jej wysokość?