reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na szkolenia z zakresu zasad ustalania podstawy wymiaru świadczeń z ubezpieczenia chorobowego oraz szkolenia okresowe bhp.

ZUS Oddział w Zabrzu zaprasza na szkolenie nt. zasad ustalania podstawy wymiaru świadczeń z ubezpieczenia chorobowego. Szkolenie odbędzie się 29 września o godz. 9.00 w siedzibie Oddziału ZUS w Zabrzu przy ul. Szczęść Boże 18, sala 401.

Kontakt: zapisy pod nr tel. 322 778 671 i 322 778 850 lub osobiście w salach obsługi klientów w placówkach Oddziału ZUS w: Zabrzu, Tarnowskich Górach, Gliwicach i Bytomiu.

Składki na ubezpieczenia społeczne za nianię opłaci budżet państwa >>

ZUS I Oddział w Łodzi zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu bhp. Szkolenie skierowane jest do pracodawców małych i średnich przedsiębiorstw z województwa łódzkiego, w tym rejestrujących działalność gospodarczą po raz pierwszy, w następujących sektorach gospodarki: budownictwo, ochrona zdrowia, transport i przetwórstwo przemysłowe. Szkolenia odbywać się będą w Łodzi w cyklu dwudniowym, obejmującym 16 godzin lekcyjnych. Najbliższe szkolenie odbędzie się w dniach 30 września i 1 października. Szkolenie zakończone zostanie wydaniem stosownego zaświadczenia.

Kontakt: dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 426 631 065 w godz. 8.00-15.00. Osoby zainteresowane powinny wypełnić i odesłać zgłoszenia uczestnictwa za pośrednictwem poczty na adres: Zakład Ubezpieczeń Społecznych I Oddział w Łodzi, 92-103 Łódź, ul. Brzezińska 5/15 pok. 88. Deklarację uczestnictwa można również przesłać za pośrednictwem faksu na nr 426 793 244, albo pocztą elektroniczną na adres martelusd@zus.pl.

ZUS Oddział w Olsztynie zaprasza na bezpłatne szkolenia okresowe bhp. Szkolenie jest kierowane do pracodawców z małych i średnich przedsiębiorstw z terenu województwa warmińsko-mazurskiego, w tym rejestrujących działalność gospodarczą po raz pierwszy, z sektora budowlanego, transportu, przetwórstwa przemysłowego. Szkolenia realizowane będą przez Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego i zakończą się wydaniem zaświadczenia, którego ważność wynosi 5 lat. Szkolenia są planowane w następujących miastach: Elbląg, Iława, Ostróda, Kętrzyn, Bartoszyce, Ełk, Działdowo. Szkolenia będą przeprowadzone po zebraniu odpowiedniej liczby uczestników. O terminie szkolenia uczestnicy będą informowani przez WZDZ po przesłaniu załączonego zgłoszenia.

Kontakt: zgłoszenia przyjmuje i informacji udziela Wydział Orzecznictwa Lekarskiego i Prewencji, Olsztyn ul. Kołobrzeska 8, pok. 119, nr tel. 895 375 203 (w godz. 7.00-10.30 w poniedziałki, czwartki i piątki), fax 895 375 204 lub e-mail: Kordowskig@zus.pl

Pomieszczenia higienicznosanitarne - nowelizacja rozporządzenia w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy >>

ZUS Oddział w Bydgoszczy wraz z Ośrodkiem Doradztwa i Kształcenia "Bajd" zapraszają pracodawców i inne osoby kierujące pracownikami na bezpłatne, dwudniowe, okresowe szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolenie odbędzie się w dniach 3-4 października od godz. 10.00 w Ośrodku Doradztwa i Kształcenia "Bajd" w Bydgoszczy przy ul. Stary Rynek 15-21.

Kontakt: zainteresowani mogą dokonywać zgłoszeń pod nr tel. 523 486 560, 523 486 442 lub na e-mail: bajd@bajd.com.pl

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Źródło:

kadry.infor.pl
Monitor Księgowego - wydanie cyfrowe (eMK)19.90 zł
reklama

Narzędzia kadrowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Bogacz Bartoszewicz Kancelaria Radców Prawnych

Obsługa prawna klientów indywidualnych i przedsiębiorców

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama