Spotkanie Kobiet HR w Rzeszowie - 11 i 12 października 2017 r.

Spotkanie Kobiet HR w Rzeszowie - 11 i 12 października 2017 r.
11 i 12 października 2017 roku odbędzie się kolejna edycja konferencji HR na szpilkach dedykowanej kobietom biznesu zajmujących się zarządzaniem zasobami ludzkimi. Tematem przewodnim konferencji będą współczesne wyzwania HR. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Infor.pl.

XIII edycja konferencji z serii HR na szpilkach to wyjątkowa okazja dla kobiet sukcesu, aby poznać najnowsze trendy w rekrutacji z wykorzystaniem social mediów, dowiedzieć się jak dopasować stosowane przez siebie metody do kandydatów, poznać techniki zwiększania zaangażowania pracowników i budowania marki swojej firmy. Będzie można również dowiedzieć się jak odkrywać i rozwijać ukryte talenty w organizacji. Tematem przewodnim konferencji będą współczesne wyzwania HR.

Autopromocja

Podczas tej edycji HR na szpilkach będzie możliwość uczestnictwa zarówno w konferencji, jak również w wyjątkowych warsztatach. Prelekcje pierwszego dnia wygłoszą eksperci i ekspertki z ogromnym doświadczeniem i wiedzą z dziedziny HR – Krystian Dryniak, Łukasz Szymula, Justyna Faliszek Majewska, Maja Gojtowska, Magdalena Zamojska, Karol Zamojski oraz Anna Mikulska. Tematy poruszane podczas wystąpień to między innymi – rekrutacja w social mediach, motywacja 2.0, wizerunek, który wspiera w karierze, zarządzanie różnorodnymi pokoleniami w organizacji, zarządzanie talentami oraz zarządzaniem doświadczeniem kandydatów w odniesieniu do employer brandingu.

Drugiego dnia konferencji odbędą się warsztaty „SOCIAL MEDIA w HR i rekrutacji”. Uczestnicy po warsztacie będą potrafili urozmaicić tradycyjne działania realizowane przez zespoły HR. Dzięki nowoczesnym technologiom oraz social mediom można znacznie taniej i efektywniej docierać do kandydatów, wchodzić w dialog, odpowiadać na bieżąco na pytania. Dzięki warsztatowi uporządkowana i poszerzona zostanie wiedza na temat sposobów działania w social mediach, narzędzi które warto stosować, aby praca rekrutera była łatwiejsza.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak:

  • Projektować działania rekrutacyjne w social media
  • Określić etapy candidate journey
  • Mapować punkty styku kandydata z marką w Internecie
  • Budować profile i ogłoszenia przyjazne wyszukiwarkom
  • Budować społeczności kandydatów wokół firm
  • Ogłaszać nowe oferty
  • Prowadzić dialog z kandydatami
  • Monitorować efekty swoich działań

Warsztat poprowadzi Maja Gojtowska. Jest ekspertem w zakresie PR i komunikacji wewnętrznej z 8-letnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych organizacjach i agencjach public relations. Wierzy, że firmy powinny traktować swoich pracowników przynajmniej tak dobrze, jak klientów.

O konferencji HR na szpilkach

Kongres „HR na szpilkach” to specjalne wydarzenie organizowane przez Grupę Most Wanted! od 4 lat. W trakcie 11 edycji wzięło w nim udział ponad 1000 uczestniczek. Cykl „HR na szpilkach” ma na celu umożliwienie wymiany doświadczeń, zapoznanie z nowymi aspektami biznesowymi oraz przede wszystkim umocnienie wizerunku Kobiet w Biznesie. Nasi prelegenci to czołowi eksperci, praktycy z różnych dziedzin, którzy dzieląc się swoją wiedzą chcą wspierać kobiecą przedsiębiorczość – kobiety twórcze, odważne, chcące się rozwijać i realizować zawodowo.

Organizator

HR na szpilkach organizowany jest przez Grupę Most Wanted! Działa ona od 1998 r. i jest liderem w zakresie rekrutacji personelu, doradztwa w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz organizowania pracy tymczasowej. Działa na terenie całej Polski, ale posiada też klientów zagranicznych, np. z Niemiec, Belgii, Francji, Kanady i USA. Liczne sukcesy przy wspieraniu klientów pozwoliły na zdobycie specjalistycznej wiedzy o czynnikach mających wpływ na sukces w konkretnej branży. Rozwój działalności przyczynił się do wspierania również Kobiet Biznesu.

Kontakt dla uczestników

kontakt@grupamw.pl

tel: 22 113 95 50

Zapisy

http://www.hrnaszpilkach.pl/konferencje/hr-na-szpilkach-2017-rzeszow/o-konferencji-rzeszow/

Kadry
MRPiPS bada 4-dniowy tydzień pracy i chce skrócenia tygodnia pracy w tej kadencji Sejmu
30 kwi 2024

Dwie wypowiedzi członków rządu wskazujące, że skrócenie tygodnia pracy z 5 do 4 dni (albo z 8 godzin dziennie do 7 godzin) może stać się obowiązującym prawem. 

Czerwiec 2024 – dni wolne, godziny pracy
30 kwi 2024

Czerwiec 2024 – dni wolne i godziny pracy w szóstym miesiącu roku. Jaki jest wymiar czasu pracy w czerwcu? Kalendarz czerwca w 2024 roku nie zawiera ani jednego święta ustawowo wolnego od pracy. Sprawdź, kiedy wypada najbliższe święto.

Komunikat ZUS: 2 maja wszystkie placówki ZUS będą otwarte
30 kwi 2024

W czwartek, 2 maja, placówki ZUS będą otwarte.

Czy 12 maja 2024 to niedziela handlowa?
30 kwi 2024

Czy 12 maja 2024 to niedziela handlowa? Czy w maju jest niedziela handlowa? Kiedy wypadają niedziele handlowe w 2024 roku?

Kalendarz maj 2024 do druku
30 kwi 2024

Kalendarz maj 2024 do druku zawiera: święta stanowiące dni wolne od pracy, Dzień Flagi, Dzień Matki i imieniny wypadające w tym miesiącu.

Majówka: Pamiętaj, że obowiązuje zakaz handlu i w długi weekend sklepy będą zamknięte
30 kwi 2024

W środę, 1 maja, zaczyna się majówka. Kto zaplanował sobie urlop na 2 maja, może cieszyć się długim weekendem trwającym aż 5 dni. Jak w tym czasie robić zakupy? Czy wszystkie sklepy będą zamknięte?

Czy polski pracownik czuje się emocjonalnie związany ze swoim miejscem pracy?
30 kwi 2024

1 maja przypada Święto Pracy, to dobry moment, aby zastanowić się nad tym, jak się miewają polscy pracownicy. Jak pracodawcy mogą zadbać o dobrostan pracowników?  

"Student w pracy 2024". Wzrosły zarobki studentów, ale i tak odbiegają od ich oczekiwań
30 kwi 2024

Według marcowego raportu “Student w pracy” Programu Kariera Polskiej Rady Biznesu, co trzeci student w Polsce zarabia między cztery a sześć tysięcy złotych miesięcznie. To o 16,5 proc. więcej, niż rok wcześniej.

20 lat Polski w UE: 1 maja 2004 - 1 maja 2024. Jak zmieniło się prawo pracy?
30 kwi 2024

To już 20 lat Polski w Unii Europejskiej. Dokładnie w dniu 1 maja 2004 Polska wraz z Cyprem, Czechami, Estonią, Litwą, Łotwą, Maltą, ze Słowacją, Słowenią i z Węgrami wstąpiła do Unii Europejskiej. To było największe w historii rozszerzenie UE. Prze te 20 lat, do 1 maja 2024 wiele się zmieniło. Szczególnie ważny jest swobodny przepływ pracowników - możliwość pracy za granicą, posiadanie ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego oraz szeregu innych praw pracowniczych. Poniżej opis najważniejszych zmian dla polskiego prawa pracy w związku z wstąpieniem do UE.

Zawodowa służba wojskowa - nie dla osób transseksualnych
30 kwi 2024

Ministerstwo Obrony Narodowej uznaje, że transseksualizm i obojniactwo to przyczyny dyskwalifikujące z zawodowej służby wojskowej. Według rozporządzenia MON to choroby i ułomności. Czy takie wyłączenie jest zgodne z prawem, czy nie dyskryminuje? Temat jest od lat kontrowersyjny, ale warto wiedzieć, że WHO - Światowa Organizacja Zdrowia usunęła transpłciowość, w tym transseksualizm z listy zaburzeń psychicznych. W całą sprawę zaangażował się zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich, który napisał do sekretarza stanu w MON Cezarego Tomczyka.

pokaż więcej
Proszę czekać...