HR na szpilkach tym razem w Bydgoszczy - 28 i 29 września 2017 r.

HR na szpilkach 28 i 29 września
28 i 29 września odbędzie się XII edycja konferencji HR na szpilkach dedykowanej kobietom biznesu, które chcą rozwijać swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności w zakresie HR. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Infor.pl. Serdecznie zapraszamy!

Podczas tej edycji będzie możliwość uczestnictwa zarówno w konferencji, jak również w wyjątkowych warsztatach. Prelekcje pierwszego dnia wygłoszą eksperci i ekspertki z ogromnym doświadczeniem i wiedzą z dziedziny HR – Stella Brala, Marzena Jankowska, Dawid Stefaniak, Krystian Dryniak, Magdalena Zamojska, Karol Zamojski oraz Magdalena Nowacka. Tematy poruszane podczas wystąpień to między innymi – budowanie zaangażowania pracowników, zwiększanie efektywności pracy dzięki treningowi siły i odporności psychicznej, wpływ wiedzy na temat inteligencji emocjonalnej na rozszyfrowywanie kandydatów do pracy, rekrutacja poprzez media społecznościowe, zarządzanie i znajdowanie talentów oraz analityka HR w zarządzaniu różnorodnością.

Autopromocja

Drugiego dnia konferencji odbędą się warsztaty „Kobieta HR w działaniu – skuteczna liderka w organizacji”, które poprowadzi Magdalena Nowacka. Jest to trenerka, HR konsultant, doradca biznesowy, osoba, która ma ponad 14 lat doświadczenia zawodowego w obszarze HR. Wśród zagadnień omawianych podczas warsztatów będą między innymi

  • Kobieta HR – kim jest? Do czego dąży? Jakie ma motywacje?
  • Kobieta HR w działaniu
  • Ja kobieta HR – przedsiębiorcza (nie)zwykła
  • Ja w (nie)zwykłości przedsiębiorczej
  • Asertywność kobieca w HR & biznesie
  • Asertywność w komunikacji z klientem wewnętrznym
  • Asertywność w biznesie – odmowa oraz rozmowa o pieniądzach

Po ukończeniu warsztatów uczestniczki będą umiały świadomie budować swoją pozycję w organizacji, zrozumieją jak budować profesjonalny personal branding, poznają sprawdzone narzędzia wzmacniające efektywność w biznesie, nabiorą odwagi do asertywnej rozmowy biznesowej i wiele więcej.

O konferencji HR na szpilkach

Konferencja HR na szpilkach to cyklicznie organizowane wydarzenie dla kobiet w biznesie, które chcą rozwinąć się w obszarze HR. Ogromnym wyzwaniem jest znaleźć i zatrudnić dobrego pracownika, skomplikowane jest zarządzanie ludźmi, a utrzymanie skutecznej komunikacji w firmie przysparza często wielu problemów. Dlatego powstał HR na szpilkach – dwudniowe wydarzenie składające się z konferencji oraz następującego po niej kolejnego dnia warsztatu. Dzięki wysokiej jakości merytoryce, inspirującym prelegentom, omówieniem najnowszych trendów HR jest to wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli w sposób efektywny podnieść kompetencje kobiet będących specjalistami w zakresie HR.  

Organizator

HR na szpilkach jest cyklem konferencji organizowanych przez Grupę Most Wanted! Sp. z o.o., firmę specjalizującą się w doradztwie personalnym oraz organizacji konferencji i warsztatów branżowych.

Liczne sukcesy osiągnięte we wspieraniu klientów polskich oraz zagranicznych pozwoliły nam na zdobycie wiedzy o niezbędnych czynnikach warunkujących sukces w danej branży. Nieustannie rozwijając naszą działalność, postanowiliśmy przyczynić się do wsparcia w tym zakresie Kobiet Biznesu.

Kontakt dla uczestników

kontakt@grupamw.pl

tel: 22 113 95 50

Zapisy

http://www.hrnaszpilkach.pl/konferencje/hrnaszpilkach-bydgoszcz2017/zapisz-sie/

Kadry
MRPiPS bada 4-dniowy tydzień pracy i chce skrócenia tygodnia pracy w tej kadencji Sejmu
30 kwi 2024

Dwie wypowiedzi członków rządu wskazujące, że skrócenie tygodnia pracy z 5 do 4 dni (albo z 8 godzin dziennie do 7 godzin) może stać się obowiązującym prawem. 

Czerwiec 2024 – dni wolne, godziny pracy
30 kwi 2024

Czerwiec 2024 – dni wolne i godziny pracy w szóstym miesiącu roku. Jaki jest wymiar czasu pracy w czerwcu? Kalendarz czerwca w 2024 roku nie zawiera ani jednego święta ustawowo wolnego od pracy. Sprawdź, kiedy wypada najbliższe święto.

Komunikat ZUS: 2 maja wszystkie placówki ZUS będą otwarte
30 kwi 2024

W czwartek, 2 maja, placówki ZUS będą otwarte.

Czy 12 maja 2024 to niedziela handlowa?
30 kwi 2024

Czy 12 maja 2024 to niedziela handlowa? Czy w maju jest niedziela handlowa? Kiedy wypadają niedziele handlowe w 2024 roku?

Kalendarz maj 2024 do druku
30 kwi 2024

Kalendarz maj 2024 do druku zawiera: święta stanowiące dni wolne od pracy, Dzień Flagi, Dzień Matki i imieniny wypadające w tym miesiącu.

Majówka: Pamiętaj, że obowiązuje zakaz handlu i w długi weekend sklepy będą zamknięte
30 kwi 2024

W środę, 1 maja, zaczyna się majówka. Kto zaplanował sobie urlop na 2 maja, może cieszyć się długim weekendem trwającym aż 5 dni. Jak w tym czasie robić zakupy? Czy wszystkie sklepy będą zamknięte?

Czy polski pracownik czuje się emocjonalnie związany ze swoim miejscem pracy?
30 kwi 2024

1 maja przypada Święto Pracy, to dobry moment, aby zastanowić się nad tym, jak się miewają polscy pracownicy. Jak pracodawcy mogą zadbać o dobrostan pracowników?  

"Student w pracy 2024". Wzrosły zarobki studentów, ale i tak odbiegają od ich oczekiwań
30 kwi 2024

Według marcowego raportu “Student w pracy” Programu Kariera Polskiej Rady Biznesu, co trzeci student w Polsce zarabia między cztery a sześć tysięcy złotych miesięcznie. To o 16,5 proc. więcej, niż rok wcześniej.

20 lat Polski w UE: 1 maja 2004 - 1 maja 2024. Jak zmieniło się prawo pracy?
30 kwi 2024

To już 20 lat Polski w Unii Europejskiej. Dokładnie w dniu 1 maja 2004 Polska wraz z Cyprem, Czechami, Estonią, Litwą, Łotwą, Maltą, ze Słowacją, Słowenią i z Węgrami wstąpiła do Unii Europejskiej. To było największe w historii rozszerzenie UE. Prze te 20 lat, do 1 maja 2024 wiele się zmieniło. Szczególnie ważny jest swobodny przepływ pracowników - możliwość pracy za granicą, posiadanie ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego oraz szeregu innych praw pracowniczych. Poniżej opis najważniejszych zmian dla polskiego prawa pracy w związku z wstąpieniem do UE.

Zawodowa służba wojskowa - nie dla osób transseksualnych
30 kwi 2024

Ministerstwo Obrony Narodowej uznaje, że transseksualizm i obojniactwo to przyczyny dyskwalifikujące z zawodowej służby wojskowej. Według rozporządzenia MON to choroby i ułomności. Czy takie wyłączenie jest zgodne z prawem, czy nie dyskryminuje? Temat jest od lat kontrowersyjny, ale warto wiedzieć, że WHO - Światowa Organizacja Zdrowia usunęła transpłciowość, w tym transseksualizm z listy zaburzeń psychicznych. W całą sprawę zaangażował się zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich, który napisał do sekretarza stanu w MON Cezarego Tomczyka.

pokaż więcej
Proszę czekać...