Seans na Gwiazdkę

Janina Szajkowska
rozwiń więcej
Seans na Gwiazdkę. /Fot. Fotolia / Fotolia
MultiBilet i Karta Kinowa to nie tylko miłe podarunki, mogą być również atrakcyjnym i cennym elementem systemu motywacyjnego. Program Kinowy Benefit Systems to cenny, niedrogi i oryginalny prezent dla własnych pracowników, jak również klientów lub partnerów firmy – w końcu to nasza tradycja, aby właśnie w okresie świątecznym obdarowywać najbliższych oraz współpracowników.

Najnowsza komedia Woody’ego Allena czy szokujące dzieło Romana Polańskiego? Romantyczny wieczór w kinie tylko we dwoje, a może rodzinne niedzielne wyjście z dziećmi? Program MultiBilet to prosty dostęp do najnowszych filmów nie tylko dla zapalonych kinomaniaków, ale dla wszystkich, którzy lubią od czasu do czasu wyjść z domu i obejrzeć film na dużym ekranie.

Autopromocja

Polacy coraz chętniej spędzają czas poza domem. I coraz częściej wybierają rozrywki kulturalne. Czas, gdy główną atrakcją dnia była telewizja, a najważniejszą gazetą w domu Tvguide, odchodzi w zapomnienie. Lubimy spektakle teatralne – co rok przybywa i teatrów, i widzów – oraz koncerty. Odwiedzamy galerie i muzea.

Kino to hit

Najchętniej jednak chodzimy do kina (w 2012 roku 38,5 mln widzów obejrzało 826 filmów). Na długo wyczekiwany przebój ”Hobbit: niezwykła podróż” wybrało się do kina ponad dwa miliony Polaków. Ponad milionową publiczność zgromadził polski film Wojtka Smarzowskiego – “Drogówka”. W drugim kwartale 2013 roku aż siedem filmów osiągnęło ponad półmilionową widownię. Trudno się dziwić, że coraz więcej osób decyduje się na obejrzenie filmu na dużym ekranie. Seans na sali kinowej daje zdecydowanie silniejsze doznanie niż seans domowy. Nawet jeśli mamy świetny telewizor i kino domowe, nie uzyskamy efektu, który daje srebrny ekran. W nowoczesnych multipleksach można mieć wrażenie osobistego uczestnictwa w rozgrywającej się na ekranie akcji. Zwłaszcza filmy pełne zapierających dech w piersiach efektów specjalnych wymagają odpowiedniej oprawy.

Przebojowy MultiBilet

Wydaje się zatem, że prezent w postaci biletu lub abonamentu do kina jest prawdziwym hitem.Taki hit oferuje Benefit Systems proponując udział w Programie MultiBilet, na który składają się kupony MultiBilet oraz Karta Kinowa.

Program MultiBilet zapewnia dostęp do ponad 150 kin w 93 miastach na terenie całego kraju. Jest to pierwszy w Polsce program kulturalny, pozwalający spędzać czas z przyjaciółmi czy rodziną w kinie. Użytkownik programu sam wybiera film, miejsce oraz termin. Wystarczy wymienić kupon na bilet w kasie wybranego kina. Co więcej – kupon MultiBilet posiada długi, nawet półroczny okres ważności.

Równie proste jest korzystanie z Karty Kinowej. Należy wybrać kino z listy partnerów, sprawdzić jego repertuar i zdecydować się na konkretny seans. W kasie biletowej wystarczy podać kartę, po zeskanowaniu której otrzymuje się bilet. Na jednej karcie może być zakodowanych nawet kilka biletów. Jest to więc świetne rozwiązanie dla osób często uczęszczających do kina.

Dwa w jednym

MultiBilet i Karta Kinowa to nie tylko miłe podarunki, mogą być również atrakcyjnym i cennym elementem systemu motywacyjnego. A Benefit Systems od lat specjalizuje się w budowaniu spójnych systemów motywacyjnych uwzględniając święta, imprezy okolicznościowe, kulturę organizacyjną firm oraz najnowsze trendy i profil pracowników. Program Kinowy Benefit Systems to cenny, niedrogi i oryginalny prezent dla własnych pracowników, jak również klientów lub partnerów firmy – w końcu to nasza tradycja, aby właśnie w okresie świątecznym obdarowywać najbliższych oraz współpracowników.

Kadry
Rząd: 4-dniowy tydzień pracy obowiązującym prawem. Kiedy nowelizacja kodeksu pracy?
30 kwi 2024

Dwie wypowiedzi członków rządu wskazujące, że skrócenie tygodnia pracy z 5 do 4 dni (albo z 8 godzin dziennie do 7 godzin) może stać się obowiązującym prawem. 

Czerwiec 2024 – dni wolne, godziny pracy
30 kwi 2024

Czerwiec 2024 – dni wolne i godziny pracy w szóstym miesiącu roku. Jaki jest wymiar czasu pracy w czerwcu? Kalendarz czerwca w 2024 roku nie zawiera ani jednego święta ustawowo wolnego od pracy. Sprawdź, kiedy wypada najbliższe święto.

Komunikat ZUS: 2 maja wszystkie placówki ZUS będą otwarte
30 kwi 2024

W czwartek, 2 maja, placówki ZUS będą otwarte.

Czy 12 maja 2024 to niedziela handlowa?
30 kwi 2024

Czy 12 maja 2024 to niedziela handlowa? Czy w maju jest niedziela handlowa? Kiedy wypadają niedziele handlowe w 2024 roku?

Kalendarz maj 2024 do druku
30 kwi 2024

Kalendarz maj 2024 do druku zawiera: święta stanowiące dni wolne od pracy, Dzień Flagi, Dzień Matki i imieniny wypadające w tym miesiącu.

Majówka: Pamiętaj, że obowiązuje zakaz handlu i w długi weekend sklepy będą zamknięte
30 kwi 2024

W środę, 1 maja, zaczyna się majówka. Kto zaplanował sobie urlop na 2 maja, może cieszyć się długim weekendem trwającym aż 5 dni. Jak w tym czasie robić zakupy? Czy wszystkie sklepy będą zamknięte?

Czy polski pracownik czuje się emocjonalnie związany ze swoim miejscem pracy?
30 kwi 2024

1 maja przypada Święto Pracy, to dobry moment, aby zastanowić się nad tym, jak się miewają polscy pracownicy. Jak pracodawcy mogą zadbać o dobrostan pracowników?  

"Student w pracy 2024". Wzrosły zarobki studentów, ale i tak odbiegają od ich oczekiwań
30 kwi 2024

Według marcowego raportu “Student w pracy” Programu Kariera Polskiej Rady Biznesu, co trzeci student w Polsce zarabia między cztery a sześć tysięcy złotych miesięcznie. To o 16,5 proc. więcej, niż rok wcześniej.

20 lat Polski w UE: 1 maja 2004 - 1 maja 2024. Jak zmieniło się prawo pracy?
30 kwi 2024

To już 20 lat Polski w Unii Europejskiej. Dokładnie w dniu 1 maja 2004 Polska wraz z Cyprem, Czechami, Estonią, Litwą, Łotwą, Maltą, ze Słowacją, Słowenią i z Węgrami wstąpiła do Unii Europejskiej. To było największe w historii rozszerzenie UE. Prze te 20 lat, do 1 maja 2024 wiele się zmieniło. Szczególnie ważny jest swobodny przepływ pracowników - możliwość pracy za granicą, posiadanie ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego oraz szeregu innych praw pracowniczych. Poniżej opis najważniejszych zmian dla polskiego prawa pracy w związku z wstąpieniem do UE.

Zawodowa służba wojskowa - nie dla osób transseksualnych
30 kwi 2024

Ministerstwo Obrony Narodowej uznaje, że transseksualizm i obojniactwo to przyczyny dyskwalifikujące z zawodowej służby wojskowej. Według rozporządzenia MON to choroby i ułomności. Czy takie wyłączenie jest zgodne z prawem, czy nie dyskryminuje? Temat jest od lat kontrowersyjny, ale warto wiedzieć, że WHO - Światowa Organizacja Zdrowia usunęła transpłciowość, w tym transseksualizm z listy zaburzeń psychicznych. W całą sprawę zaangażował się zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich, który napisał do sekretarza stanu w MON Cezarego Tomczyka.

pokaż więcej
Proszę czekać...