| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wynagrodzenie > Wysokość wynagrodzenia > Dziś Andrzejki - sprawdź ile zarabiają wróżki!

Dziś Andrzejki - sprawdź ile zarabiają wróżki!

Tarot, horoskopy, czarny kot, numerologia czyli... doradztwo duchowe. Usługi oferowane przez wróżbitów znacznie zmieniły się na przestrzeni lat. Dziś ich podstawowym narzędziem pracy nie jest szklana kula tylko... telefon, Internet, e-mail i internetowe komunikatory. Ile wynosi koszt konsultacji u wróżki?

Osoby ciekawe poznania swej przyszłości mogą skorzystać także z konsultacji telefonicznej. Za rozstawienie kart tarota „na żywo” wróżbiarka otrzymuje średnio ok. 100 PLN za godzinną rozmowę. Najniższe kwoty za wróżbę telefoniczną wynoszą od 50 PLN za godzinę. Rekordzistki zarabiają nawet 300 PLN.

Wróżbici nie opierają swojej działalności jedynie na tarocie. W swym asortymencie oferują zróżnicowane usługi – od doradztwa życiowego i duchowego, numerologii, czytania z gwiazd czyli horoskopów – na jasnowidztwie kończąc. Ile mogą na tym zarobić?
Za godzinną sesję doradztwa duchowego parapsychologowie, jak siebie nazywają wróżbici, zarabiają średnio ponad 130 PLN. Najtańsze oferty zaczynają się już od 60 PLN. Za jednorazową poradę trzeba wydać maksymalnie 250 PLN. Za 30 PLN numerolodzy pomogą nam poznać swoje przeznaczenie. Wydając od 300 – 500 PLN za konsultację możemy kompleksowo odkryć symbolikę otaczających nas liczb. Profesjonalny wróżbita inkasuje ok. 300 PLN za wyczytanie naszej przyszłości z gwiazd. Bardziej skomplikowane i obszerniejsze doradztwo z astrologii wiąże się z zarobkiem od 200 do 500 PLN za wróżbę. Jasnowidz za jeden seans obejmujący na przykład przewidywanie przyszłości, rozwiązanie spraw kryminalnych, czy doradztwo finansowe i osobiste otrzymuje ponad 100 PLN.

Polecamy serwis: Wynagrodzenia

Oprócz popularnych sposobów wróżenia, w ofercie niektórych parapsychologów znajdziemy również coś wyjątkowego. Wbrew pozorom do nieczęsto spotykanych usług należy, znane każdemu z baśni, wróżenie ze szklanej kuli. W zależności od liczby pytań lub trwania seansu zapłacimy za te magiczne chwile od 50 do 100 PLN.

Jak poradzić sobie z denerwującym szefem czy kłopotliwą sąsiadką? Można rzucić na nich klątwę! U doświadczonej wróżki kosztuje to ok. 400 PLN. Ale co zrobić, jeśli to ktoś inny chce rzucić klątwę na nas? U wróżbitki możemy uzbroić się w różnego rodzaju talizmany, co wiąże się z kosztami ok. 120 – 150 PLN. Wróżki mają także sposoby na to, aby wybrana osoba nas pokochała. Cena takiego rytuału miłosnego waha się od 200 do 600 PLN. Za wyjaśnienie pojedynczego symbolu ze snu zapłacimy 20 PLN. Cała sesja interpretacji naszych marzeń sennych kosztuje ok. 250 PLN. Do ciekawych usług należy również analiza duszy i kolejności wcieleń (50 PLN) oraz wróżby przy użyciu wahadełka (150 PLN). Seans spirytystyczny, w którym może brać udział do 10 osób, kosztuje 5 000 PLN, jednak często stawka za kontakt ze światem zmarłych ustalana jest indywidualnie.

W ostatnim czasie coraz więcej popularności zyskuje wynajmowanie wróżek na różnego rodzaju imprezy np. wieczór panieński, Andrzejki. Cena za taką usługę waha się od 200 do 300 PLN (często należy dodać dopłatę za każdą osobę korzystającą z wróżby). Nowością są również pierwsze w Polsce telewizyjne pasma ezoteryczne, gdzie można uzyskać poradę na antenie programu. Oczywiście wiąże się to z odpowiednią opłatą za połączenie telefoniczne.

Monika Makowiecka, Konrad Nawrot - wynagrodzenia.pl

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

POLECANE

REWOLUCJA W DOKUMENTACJI PRACOWNICZEJ 2019

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Monika Smulewicz

Dyrektor Działu Usług Kadrowo-Płacowych w FPA Group

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »