| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Oferty pracy > Oferta pracy: specjalista do spraw kadr i płac (Szczecin)

Oferta pracy: specjalista do spraw kadr i płac (Szczecin)

Oferta pracy dla specjalisty do spraw kadr i płac w Szczecinie znajduje się poniżej. NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej W. Fabian Spółka Jawna poszukuje pracownika. Sprawdź opis stanowiska i wymagania dla kandydata.

Praca dla specjalisty do praw kadr i płac

NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej W. Fabian Spółka Jawna

Miejsce pracy: Szczecin ul. bł. W. Kadłubka 10-11

Nazwa stanowiska : specjalista do spraw kadr i płac

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników (prowadzenie akt osobowych pracowników, sporządzanie dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy, zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników do ZUS)
  • Prowadzenie bazy danych pracowników i zleceniobiorców
  • Sporządzanie i rozliczanie umów
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, obsługa PFRON oraz prowadzenie sprawozdawczości statystycznej
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy, urlopów pracowniczych oraz zwolnień lekarskich
  • Ewidencja zdarzeń księgowych w programie Comarch Optima

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość zasad rozliczanie podatku dochodowego od wszelkich wynagrodzeń
  • Znajomość zasad prowadzenia dokumentacji kadrowej
  • Umiejętność naliczania listy płac, zasiłków ZUS
  • Obsługa systemu Płatnik
  • Mile widziana znajomość systemu Comarch Optima
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Dostęp do nowoczesnych systemów i narzędzi pracy;
  • Warunki finansowe dostosowane do bieżących doświadczeń zawodowych kandydatów;
  • Docelowo zatrudnienie na umowę o pracę.

CV  prosimy przesyłać na adres kancelaria@biuroomega.com.pl   z dopiskiem „Specjalista do spraw kadr i płac”.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Uprzejmie informujemy, że przesłanych dokumentów nie zwracamy i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

Eksperci portalu infor.pl

Ewelina Jankowska