| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Oferty pracy > Oferta pracy: Samodzielny Księgowy/Księgowa (Wrocław)

Oferta pracy: Samodzielny Księgowy/Księgowa (Wrocław)

Biuro Rachunkowe Arcadio Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu poszukuje pracownika na stanowisko samodzielny Księgowy/Księgowa. Jest to praca na 1/2 etatu na podstawie umowy o pracę.

Praca samodzielny Księgowy/Księgowa

  • Pełny etat lub 1/2 etetu
  • Typ umowy: Umowa o pracę
  • Biuro Rachunkowe Arcadio Sp. z o.o. - siedziba we Wrocławiu

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • weryfikacja dowodów księgowych do ujęcia w księgach rachunkowych,
  • bieżące i prawidłowe sporządzanie dowodów księgowych oraz księgowanie dokumentacji księgowej,
  • sprawdzanie prawidłowości i kompletności dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym,
  • sporządzanie informacji i deklaracji podatkowych oraz innych wymaganych dokumentów ( VAT, CIT),
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie sprawozdań do GUS,
  • kontakt z klientami
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów/księgowości,
  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego,
  • praktyczna wiedza z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości,
  • odpowiedzialność, sumienność i terminowość,
  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole

Kontakt:

marketing@arcadio.com.pl, tel. 537 472082

Jeśli chcesz dodać swoje ogłoszenie do naszej bazy, wyślij je na adres: redakcja@infor.pl

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Compliance 360° w firmie (PDF)59.00 zł

Narzędzia kadrowego

Artykuł Sponsorowany

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

Eksperci portalu infor.pl

Tomasz Piotrowski

Prawnik, aplikant radcowski.