| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Zatrudnienie > Inne > Adresy oddziałów PFRON

Adresy oddziałów PFRON

Województwo Dolnośląskie

 

Adres: 50-053 Wrocław, ul. Szewska 6/7
Telefon: (0-71) 346 74 40
E-mail: wroclaw@pfron.org.pl

 

Województwo Kujawsko-Pomorskie

 

Adres: 87-100 Toruń, ul. Szosa Chełmińska 28
Telefon: (0-56) 655 51 28, (0-56) 622 51 57, (0-56) 622 15 50
E-mail: torun@pfron.org.pl

 

Województwo Lubelskie

 

Adres 20-422 Lublin, ul. W. Kunickiego 59
Telefon: (0-81) 744-16-47
E-mail:lublin@pfron.org.pl

 

Województwo Lubuskie

 

Adres: 65-021 Zielona Góra, ul. Dąbrowskiego 25A
Telefon: (0-68) 320 55 80, (0-68) 324 33 38
E-mail: zielonagora@pfron.org.pl

 

Województwo Łódzkie

 

Adres: 90-353 Łódź, ul. Kilińskiego 169
Telefon: (0-42) 677 12 30, (0-42) 677 12 31
E-mail: lodz@pfron.org.pl

 

Województwo Małopolskie

 

Adres: 31-406 Kraków, ul. 29 Listopada 130
Telefon: (0-12) 415 86 35, (0-12) 415 91 19
E-mail: krakow@pfron.org.pl

 

Województwo Mazowieckie

 

Adres: 02-021 Warszawa, ul. Grójecka 19/25
Telefon: (0-22) 31 18 300
E-mail: warszawa@pfron.org.pl

 

Województwo Opolskie

 

Adres: 45-011 Opole, ul. Koraszewskiego 8/16
Telefon: (0-77) 423 29 90
E-mail: opole@pfron.org.pl

 

Województwo Podkarpackie

 

Adres: 35-310 Rzeszów, ul. Rejtana 10
Telefon: (0-17) 852 89 11, (0-17) 852 89 32, (0-17) 853 59 11
E-mail: rzeszow@pfron.org.pl

 

Województwo Podlaskie

 

Adres: 15-483 Białystok, ul. Fabryczna 2
Telefon: (0-85) 654 57 65
E-mail: bialystok@pfron.org.pl

 

Województwo Pomorskie

 

Adres: 80-266 Gdańsk, ul. Grunwaldzka 184
Telefon: (58) 554 85 16
E-mail: gdansk@pfron.org.pl

 

Województwo Śląskie

 

Adres: 40-950 Katowice, Pl. Grunwaldzki 8-10/8
Telefon: (0-32) 203 68 35
E-mail: katowice@pfron.org.pl

 

Województwo Świętokrzyskie

 

Adres: 25-955 Kielce, Al. IX Wieków Kielc 3
Telefon: (0-41) 342 19 69
E-mail: kielce@pfron.org.pl

 

Województwo Warmińsko-Mazurskie 

 

Adres: 10-508 Olsztyn, ul. A. Mickiewicza 21/23
Telefon: (0-89) 534 91 51
E-mail: olsztyn@pfron.org.pl

 

Województwo Wielkopolskie

 

Adres: 60-573 Poznań, ul. Lindego 4
Telefon: (0-61) 843 55 16 do 18, (0-61) 843 04 31
E-mail: poznan@pfron.org.pl

 

Województwo Zachodniopomorskie

 

Adres: 70-111 Szczecin, ul. Powstańców Wielkopolskich 33
Telefon: (0-91) 482 09 20, (0-91) 483 67 85
E-mail: szczecin@pfron.org.pl

reklama

Narzędzia kadrowego

POLECANE

PRAWO PRACY DLA RODZICÓW

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

WYDARZENIA

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawa Sportowego i Gospodarczego „Dauerman”

Kancelaria specjalizuje się w prawie sportowym i gospodarczym.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »