| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > eTutor to inwestycja w przyszłość

eTutor to inwestycja w przyszłość

Kluczem do stworzenia efektywnie i sprawnie działającego zespołu jest odpowiednia motywacja pracowników. Największe światowe firmy nie szczędzą pieniędzy na systemy świadczeń, które przyczynią się do większej wydajności i zaangażowania w pracę.

e-Tutor, czyli angielski z klasą

Szkoła języka angielskiego on-line – E-Tutor – ma wszystkie wymienione wyżej zalety. A oprócz tego siedem lat doświadczenia na rynku e-learningu, sześćset siedemdziesiąt lekcji oraz ponad trzysta pięćdziesiąt tysięcy aktywnych i zadowolonych użytkowników. Twórcy platformy wyszli bowiem z założenia, że 90 procent nauki języka trzeba wykonać samemu – nauczyć się słówek, powtórzyć ćwiczenia gramatyczne, czytać i pisać. Dlatego stworzyli unikatowy program, który dostosowuje tempo i tryb nauczania do indywidualnych potrzeb każdego ucznia-użytkownika, który sam wyznacza sobie cele i częstotliwość lekcji. Nauka słówek przebiega na zasadach skojarzeń zdjęć z dźwiękami, czyli w najbardziej naturalny sposób. E-tutor pozwala samodzielnie decydować które słówka i zadania dodać do powtórzeń, dzięki temu nikt nie traci czasu na powtarzanie materiału, który ma już dawno opanowany. W lekcjach można uczestniczyć w każdym miejscu i w każdym czasie, w domu przed komputerem, a nawet w podróży – wystarczy komputer i dostęp do internetu. A dzięki pomysłowym interaktywnym ćwiczeniom, żmudna nauka języka zamienia się w pełną wyzwań zabawę. Podczas samodzielnej nauki uczeń wcale nie jest osamotniony, gdyż np. w kawiarni e-Tutor przez całą dobę ma kontakt ze społecznością innych użytkowników.  Może zawierać nowe znajomości i rozmawiać z innymi po angielsku.

E-tutor to inwestycja w przyszłość. To nie tylko dodatkowy benefit zwiększający motywację pracownika. To realny wzrost wartości firmy na rynku, wyróżnienie dzięki oferowaniu innowacyjnych narzędzi. Otwarcie nowych perspektyw rozwoju uczyni firmę o atrakcyjniejszą dla pracowników, a co za tym idzie wzrośnie liczba chętnych zgłaszających swoje kandydatury w procesach rekrutacyjnych. E-Tutor to narzędzie zaprojektowane dla pracodawców i pracowników.

Polecamy artykuły

Autor:

Źródło:

Artykuł sponsorowany

Zdjęcia

eTutor to inwestycja w przyszłość.
eTutor to inwestycja w przyszłość.

Polish your HR English 2 Angielski (nie) tylko dla HR –owca49.90 zł

Narzędzia kadrowego

POLECANE

NOWY KODEKS PRACY 2018

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Monika Wolska-Bryńska

Radca prawny w Departamencie Kontroli Podatkowych w Kancelarii Prawno-Podatkowej Mariański Group

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK