| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > „Biegiem na staż” - w maju odbędzie się impreza zachęcająca do aktywizacji zawodowej

„Biegiem na staż” - w maju odbędzie się impreza zachęcająca do aktywizacji zawodowej

Poprzez świadomy wybór wysokiej jakości staży i praktyk młodzi ludzie mogą kierować swoją praktyczną edukacją. Do aktywizacji zawodowej zachęca impreza biegowa „Biegiem na staż” organizowana w ramach kampanii społecznej „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!” oraz najnowszy cykl spotów internetowych prezentujących stereotypy związane ze stażami i praktykami.

Zbliża się punkt kulminacyjny kampanii społecznej „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!” – impreza biegowa „Biegiem na staż” symbolizująca potrzebę aktywizacji zawodowej ludzi młodych. Bieg na dystansie 5 km odbędzie się 17 maja na Polu Mokotowskim w Warszawie.

Pobiec mogą również pracodawcy

Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno ludzi młodych, jak i pracodawców wspierających ideę nauki poprzez praktykę. Do biegu zachęca również nowy spot zrealizowany w ramach kampanii, której celem jest zmotywowanie młodego pokolenia do świadomego wyboru programów staży i praktyk stanowiących najlepszy sposób na start w karierę zawodową. Spot dostępny jest tutaj.

Zobacz również: Mobilność studentów i absolwentów w UE

Organizatorem kampanii społecznej „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!” jest Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami. Mecenasami kampanii są: Nestlé, Orange, PZU oraz Siemens. Partnerem merytorycznym kampanii są Wyższe Szkoły Bankowe, z kolei Partnerem Technologicznym – eRecruiter. Więcej informacji na temat kampanii oraz biegu można znaleźć na stronie www.stazeipraktyki.pl, na portalu Facebook, oraz na kanale You Tube. Rejestracji na bieg można dokonać tutaj.

Zadaj pytanie: Forum Kadry

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

POLECANE

URLOPY WYPOCZYNKOWE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Accace Polska

Accace jest jednym z liderów firm doradczo-outsourcingowych, obecną na rynku od 2006 roku. Zatrudniamy ponad 550 profesjonalistów, w tym prawników, doradców podatkowych, księgowych i finansistów oraz specjalistów kadrowo-płacowych. Accace doradza ponad 2 000 klientom w 13 krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK