| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > "Zwiedzaj i pracuj" - porozumienie między Polską i Australią

"Zwiedzaj i pracuj" - porozumienie między Polską i Australią

Program "Zwiedzaj i pracuj" rozwinie się między Polską a Australią. Rząd Rzeczypospolitej Polskiej podpisał porozumienie z Rządem Związku Australijskiego dotyczące wydawania wiz uczestnikom programu.

W trakcie wizyty w Polsce Julii Bishop, Ministra Spraw Zagranicznych Związku Australijskiego, 28 marca zostało podpisane Porozumienie między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Związku Australijskiego w sprawie wydawania wiz uczestnikom Programu „Zwiedzaj i Pracuj”. Porozumienie wejdzie w życie po zakończeniu procedury zatwierdzenia i publikacji w Monitorze Polskim po stronie polskiej i zakończeniu odpowiednich procedur w tym zakresie po stronie australijskiej.

Zobacz również serwis: Zatrudnianie i zwalnianie

Zawarcie Porozumienia umożliwi młodym obywatelom RP, w wieku od 18 do 30 lat, spełniającym warunki ubiegania się o udział w Programie, wyjazd do Australii na okres do jednego roku. Pozwoli on na połączenie pobytu wypoczynkowego z poznawaniem kultury, stylu życia mieszkańców Australii i pogłębieniem znajomości języka angielskiego, wraz z możliwością podjęcia pracy zarobkowej, mającej charakter dodatkowy w stosunku do głównego - turystycznego i kulturoznawczego celu pobytu.

Zadaj pytanie: Forum Kadry

Informacje o możliwości składania wniosków o udział w Programie „Zwiedzaj i Pracuj” znajdą Państwo na stronie internetowej Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej po wejściu w życie Porozumienia.

Źródło: Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej

Polecamy artykuły

Narzędzia kadrowego

POLECANE

NOWY KODEKS PRACY 2018

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Marzena Jaworska

Radca prawny   

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK