| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > Sztuka motywacji - artykuł sponsorowany

Sztuka motywacji - artykuł sponsorowany

W sztuce motywowania pracowników kluczowa jest wiedza dotycząca czynników wpływających na efektywne podejście do pracy. Ponadto niezbędne są umiejętności wykorzystywania odpowiednich narzędzi do skutecznego zwiększania zaangażowania pracowników, prowadzące  w konsekwencji do wzrostu ich wydajności.

  • jakie świadczenia chce sprezentować swoim pracownikom,
  • w jakim terminie będą one dla pracowników dostępne,
  • jaką kwotę chce i może na ten cel przeznaczyć,
  • ilu i których pracowników wyróżni taką nagrodą.

Mając do dyspozycji pełną ofertę Programu Kafeteryjnego, każdy pracodawca sam wybiera świadczenia, całkowicie indywidualne dla jego firmy, skrojone pod jego potrzeby i cele.
Formalności są bardzo proste. Po podpisaniu umowy z dostawcą, klient przesyła do niego dane pracowników oraz informację o wysokości budżetu przyznanego każdemu pracownikowi. I w tym momencie działania przejmuje dostawca.
Każdy z pracowników umieszczonych na liście przysłanej przez klienta/pracodawcę, otrzymuje indywidualne konto z loginem i hasłem dostępu. Pracownik po zalogowaniu się na platformie widzi ofertę przeznaczoną dla siebie. Sam wybiera spośród świadczeń danych mu do dyspozycji dla niego przez pracodawcę i składa swoje indywidualne zamówienie. Ma więc możliwość samodzielnego sprawdzenia oferty benefitów, porównania różnych propozycji i wybrania najodpowiedniejszej dla siebie. Kiedy już wiadomo, jakie świadczenia zamówili pracownicy, składane jest zamówienie u partnerów, dostawców usług i produktów. Otrzymane od partnerów vouchery,  bony, bilety oraz produkty własne Benefit Systems – karty MultiSport, kupony MultiBilet czy vouchery programu MultiWypoczynek, pakowane są w imienne koperty i wysyłane do klienta. Pracownik otrzymuje więc zamówione świadczenie (bilet, voucher, kupon itp.) w kopercie podpisanej jego imieniem i nazwiskiem lub w wersji elektronicznej na wskazany adres mailowy.
Czas na płatność – na podstawie odpowiednich dokumentów sprzedażowych – przychodzi zawsze dopiero po otrzymaniu świadczenia. Przy okazji rozliczenia świadczeń dużą oszczędność czasu działom HR daje możliwość zamówienia zestawień zbiorczych na arkuszach kompatybilnych z systemem kadrowo-placowym klienta - model rozliczeń programu kafeteryjnego można dostosować do potrzeb klienta.
MultiKafeteria  jest dopasowana do potrzeb zarówno firm niewielkich, jak i zatrudniających bardzo wielu pracowników. Wprowadzenie programu kafeteryjengo nie wiąże się z dodatkowym budżetem socjalnym – wystarczy przeznaczyć na to środki z istniejącego budżetu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Dodatkowe informacje o programie kafeteryjnym: multikafeteria.pl

Janina Szajkowska

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

POLECANE

URLOPY WYPOCZYNKOWE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Ewelina Krzysztofik

Dyrektor zarządzający 2Sisters PR

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK