| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > Nowa jakość motywacji - Artykuł sponsorowany

Nowa jakość motywacji - Artykuł sponsorowany

W dzisiejszych czasach pracodawcy doceniają rosnące znaczenie świadczeń pozapłacowych, które – motywując ludzi – realnie przekładają się na ich większe zaangażowanie w pracę oraz na lepsze wyniki finansowe osiągane przez firmę. Bezcenna staje się odpowiedź na pytanie jak efektywnie motywować pracowników, wśród których są przedstawiciele pokoleń X, Y, a nawet Z.

Do niedawna nie lada wyzwaniem było znalezienie takiego pakietu pozapłacowych świadczeń, który zaspokoiłby różnorodne potrzeby grup pracowniczych nie obciążając nadmiernie budżetu firmy. Dziś stało się to łatwe dzięki programowi motywacyjnemu MultiBenefit. To innowacyjne na rynku rozwiązanie, stworzone przez Benefit Systems, daje pracownikom możliwość swobodnego wyboru świadczeń, które interesują go najbardziej. Każdy korzystający z programu MultiBenefit zyskuje realne oszczędności. Usługi oferowane na platformie MultiBenefit nie tylko pomagają zaspokoić codzienne potrzeby pracowników, ale również inspirują ich do aktywnego spędzania wolnego czasu, ułatwiają udział w życiu kulturalnym, pomagają w zorganizowaniu atrakcyjnego wypoczynku weekendowego, cementują życie rodzinne i towarzyskie.  Wpisują się w nowoczesny trend, jakim jest zaspokajanie potrzeb pracowników w zakresie work-life balance.

Ogromną wartość produktu  stanowią realne oszczędności, które dzięki platformie MultiBenefit zyskuje jej użytkownik. Dużą zaletą jest też oszczędność czasu. Rezerwacja biletów do kin, teatrów, muzeów jest szybka i prosta, a przede wszystkim nie wymaga stania w kolejkach. Znika też ryzyko przykrej niespodzianki, jaką może być brak biletów w kasie. Dla wszystkich, którzy mają dostęp do platformy przygotowano dodatkowe przywileje. Dodatkowo renoma marki Benefit Systems, zapewnia gwarancję jakości i bezpieczeństwo zakupów.

MultiBenefit to produkt, który w pełni zaspokaja  potrzeby nowej klasy świadomych pracowników, ceniących jakość i dążących do równowagi między życiem zawodowym oraz prywatnym.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na multibenefit.pl
Kontakt z zespołem MultiBenefit 22 242 44 44

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

POLECANE

URLOPY WYPOCZYNKOWE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Forum Od-nowa

Organizacja non-profit

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK