| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > Szkolenie "Praktyczne aspekty stosowania przepisów dotyczących działania agencji zatrudnienia, w szczególności agencji pracy tymczasowej” - 14 marca 2014 r.

Szkolenie "Praktyczne aspekty stosowania przepisów dotyczących działania agencji zatrudnienia, w szczególności agencji pracy tymczasowej” - 14 marca 2014 r.

Zapraszamy na szkolenie "Praktyczne aspekty stosowania przepisów dotyczących działania agencji zatrudnienia, w szczególności agencji pracy tymczasowej”, które odbędzie się 14 marca 2014 r. w Warszawie.

HSEC Sp. z o. o. ma przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie poświęcone praktycznym aspektom stosowania przepisów dotyczących agencji zatrudnienia. Wybrane zagadnienia w oparciu o obowiązujące regulacje prawne przedstawi Inspektor Państwowej Inspekcji Pracy.

Szkolenie skierowane jest do pracowników agencji zatrudnienia działających w zakresie: pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, pośrednictwa do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich tzw. pośrednictwa pracy za granicę, doradztwa personalnego, poradnictwa zawodowego, pracy tymczasowej.

Zobacz również serwis: Praca tymczasowa

Po zakończeniu szkolenia przewidziane zostały indywidualne konsultacje uczestników szkolenia z wykładowcą.

Uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Prowadzący: Radca Prawny, Inspektor Państwowej Inspekcji Pracy

Czas trwania szkolenia: 9.00-16.00 (16.00-18.00 indywidualne konsultacje z prowadzącym)

Termin: 14 marca 2014 r.

Miejsce: Wrocław

Cena: 400 zł + 23%VAT

Informacje dotyczące szkolenia: Jakub Janusz tel. 783 77 66 54

Zgłoszenia: Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest dokonanie zgłoszenia na stronie internetowej: http://zgloszenia.hsec.pl.

Następnie zostanie przesłana faktura proforma. Po jej opłaceniu uczestnicy otrzymają imienne zaproszenia na szkolenie.

Zadaj pytanie: Forum Kadry

reklama

Narzędzia kadrowego

POLECANE

UMOWY ZLECENIA 2017

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

StukPuk.pl

Jesteśmy grupą młodych ludzi zdrowo stukniętych na punkcie materiałów budowlanych, którzy pewnego dnia wpadli na pomysł, aby pasję i doświadczenie przekuć w sukces.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »