| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > Wysoka jakość staży i praktyk a rozwój organizacji – debata pracodawców z Wrocławia

Wysoka jakość staży i praktyk a rozwój organizacji – debata pracodawców z Wrocławia

Debata pracodawców "Wysoka jakość staży i praktyk a rozwój organizacji" odbędzie się dnia 7 listopada 2013 r. we Wrocławiu.

Już 7 listopada we Wrocławiu pracodawcy z regionu wezmą udział w dyskusji poświęconej wyzwaniom w obszarze realizacji staży i praktyk w firmach oraz ich wpływowi na rozwój organizacji. Debata koncentrująca się wokół Polskich Ram Jakości Staży i Praktyk, czyli zbioru norm i standardów dotyczących realizacji staży i praktyk w firmach, odbędzie się w ramach Regionalnego Konwentu HR organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami.

Podczas debaty, pracodawcy spróbują odpowiedzieć na pytanie: w jaki sposób wysokiej jakości programy staży i praktyk mogą wpłynąć na rozwój organizacji. – Inwestycja w rzetelne programy praktyk i staży jest w perspektywie długofalowej inwestycją w rozwój całej organizacji i bezpośrednio przekłada się na jej efektywność. Dlatego ważne jest, by staże i praktyki charakteryzowały się dobrą jakością i wysokim walorem edukacyjnym - komentuje Piotr Palikowski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami.

Zobacz również serwis: Oferty szkoleń

W programie Konwentu przewidziany jest również szereg wystąpień specjalistów z różnych sektorów HR. Zagadnienia, które będą poruszane na kolejnych sesjach plenarnych to m.in. e-szkolenia, nowoczesne zarządzanie motywacją, budowanie strategii HR czy programy świadczeń pozapłacowych. Wydarzenie jest skierowane zarówno do dyrektorów i menedżerów personalnych, jak i do pozostałych pracowników działów HR. Udział w wydarzeniu jest okazją do nawiązania kontaktów z przedstawicielami branży czy wymiany wiedzy oraz doświadczeń.

Konferencje Regionalny Konwent HR to branżowe spotkania dla osób zawodowo zajmujących się zarządzaniem zasobami ludzkimi, organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami w 5 największych miastach w Polsce. Ubiegłoroczna, pierwsza edycja Konferencji zgromadziła ponad 500 osób reprezentujących działy personalne z Pomorza, Śląska, Dolnego Śląska, Wielkopolski i Małopolski. Więcej informacji na stronie www.pszk.pl.

Zadaj pytanie: Forum Kadry

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

POLECANE

NOWY KODEKS PRACY 2018

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Anna Książek

Ekonomistka, posiada wieloletnie doświadczenie w działach personalnych, obecnie samodzielny specjalista ds. kadr i płac.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK