| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > "ZUS dla Ciebie" w radiu

"ZUS dla Ciebie" w radiu

"ZUS dla Ciebie" ponownie w radiu. ZUS wraca na antenę Programu I Polskiego Radia. Od 23 października 2013 r. przez cztery dni w tygodniu, rano i wieczorem, będziemy informować o tym co ważne, ale i ciekawe w systemie ubezpieczeń społecznych.

Emitowany od 23 października 2013 r. na antenie radiowej Jedynki kolejny cykl programu "ZUS dla Ciebie" porusza najważniejsze kwestie dotyczące każdej z grup klientów ZUS, tj. przedsiębiorców, pracowników oraz emerytów i rencistów. Omawiane w nim będą aktualne problemy sygnalizowane przez klientów na salach obsługi oraz radiosłuchaczy.

Audycje nadawane są w środy i piątki o godz. 6:40 oraz w poniedziałki i czwartki o 19:15. Ale można ich posłuchać także w Internecie na stronie Polskiego Radia w dziale "gospodarka", gdzie znajdzie się również szersze omówienie programu w formie opisowej. Zapraszamy też do odsłuchania audycji na stronę http://www.zus.pl/ do zakładki "multimedia".

Zobacz również serwis: Ubezpieczenia

Przypominamy także, że wraz z jesienną ramówką program "ZUS dla Ciebie" powrócił na antenę TVP 1. Można go obejrzeć w każdy piątek o godzinie 7.45. Obok narzędziowego felietonu, który porusza wybrany problem z dziedziny ubezpieczeń społecznych każdy odcinek zawiera również rozmowę z ekspertem ZUS w studiu telewizyjnym. Po każdym odcinku eksperci dyżurują przy telefonie i odpowiadają na pytania widzów. Osoby, które nie mają możliwości obejrzenia "ZUS dla Ciebie" w telewizji, mogą zrobić to przez Internet. Wszystkie odcinki programu dostępne są na stronie internetowej ZUS w zakładce "multimedia" oraz w portalu YouTube: www.youtube.pl/zusdlaciebie.

Audycje "ZUS dla Ciebie" w radiu i telewizji uzupełniają się, ale nie dublują. Aby więc wiedzieć więcej warto zarówno słuchać radia, jak i oglądać telewizję.

Zadaj pytanie: Forum Kadry

Źródło: ZUS

Polecamy artykuły

Narzędzia kadrowego

POLECANE

NOWY KODEKS PRACY 2018

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Kornat

Kancelaria prawna

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK