| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | WIDEOAKADEMIA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia z zakresu m.in.: bezpieczeństwa i higieny pracy; prewencji wypadkowej, zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym, zasad wypełniania, korygowania, przekazywania do ZUS dokumentów zgłoszeniowych.

ZUS Oddział w Białymstoku

Suwałki: szkolenie w ramach prewencji wypadkowej z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, którego organizatorem jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych wraz z Centralnym Instytutem Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy

Temat szkolenia: Praktyczne zasady bezpiecznej eksploatacji maszyn i urządzeń.

Termin i czas szkolenia: 27.11.2012 r. rozpoczęcie godz. 8.30.

Miejsce szkolenia: Suwałki ul. Kościuszki 120, Hotel LOGOS (Dom Nauczyciela).

Ilość miejsc ograniczona.

Kontakt Pani Krystyna Świder tel. 22 623 37 85; Pani Dorota Gierczyk tel. 22 623 36 76

ZUS I Oddział w Łodzi

I Oddział ZUS w Łodzi informuje o bezpłatnym szkoleniu z zakresu BHP, dla pracodawców małych i średnich przedsiębiorstw, w szczególności rejestrujących działalność po raz pierwszy w jednym z następujących sektorów: budownictwo, ochrona zdrowia, transport lub przetwórstwo przemysłowe. Zakres tematyczny szkoleń obejmuje poznanie zagrożeń powodujących wypadki przy pracy i choroby zawodowe oraz sposoby zapobiegania tym zjawiskom. Szkolenie zostaje zakończone wydaniem stosownego zaświadczenia. Szkolenie odbędzie się w dn. 29 - 30.11.2012 r. na terenie Atlas "Areny" przy ul. Bandurskiego 7.

Centrum Szkolenia "ALFA", od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00; Krzysztof Pleszyński - 605-224-609.

ZUS Oddział w Gorzowie Wielkopolskim

Gorzowski Oddział ZUS zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne szkolenie w zakresie zasad udzielania ulg i umorzeń.

Podczas szkolenia będzie możliwość zapoznania się z warunkami jakie należy spełnić, aby ZUS mógł odroczyć termin płatności składek, rozłożyć zaległości na raty lub umorzyć należności z tytułu składek. 

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się również, jakie dokumenty należy złożyć ubiegając się o którąś z form pomocy, a także uzyskają informacje o terminach rozpatrywania spraw.

Szkolenie odbędzie się 30.11.2012 r. w siedzibie Oddziału ZUS w Gorzowie Wlkp. przy ul. Sikorskiego 42, o godz. 10.00 (sala konferencyjna, piętro III).
Wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniu mają możliwość zgłaszania się do dnia 29 listopada 2012 r. pod numer tel. 95 7395-461.

Narzędzia kadrowego

reklama

POLECANE

PRAWO PRACY DLA RODZICÓW

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

WYDARZENIA

Eksperci portalu infor.pl

Motiveo

Motiveo.pl to nowy sposób na tworzenie współczesnych systemów motywacyjnych dla handlowców. Platforma ta przeznaczona jest dla całego sektora MŚP.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »