| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia z zakresu m.in.: bezpieczeństwa i higieny pracy; prewencji wypadkowej, zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym, zasad wypełniania, korygowania, przekazywania do ZUS dokumentów zgłoszeniowych.

ZUS Oddział w Białymstoku

Suwałki: szkolenie w ramach prewencji wypadkowej z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, którego organizatorem jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych wraz z Centralnym Instytutem Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy

Temat szkolenia: Praktyczne zasady bezpiecznej eksploatacji maszyn i urządzeń.

Termin i czas szkolenia: 27.11.2012 r. rozpoczęcie godz. 8.30.

Miejsce szkolenia: Suwałki ul. Kościuszki 120, Hotel LOGOS (Dom Nauczyciela).

Ilość miejsc ograniczona.

Kontakt Pani Krystyna Świder tel. 22 623 37 85; Pani Dorota Gierczyk tel. 22 623 36 76

ZUS I Oddział w Łodzi

I Oddział ZUS w Łodzi informuje o bezpłatnym szkoleniu z zakresu BHP, dla pracodawców małych i średnich przedsiębiorstw, w szczególności rejestrujących działalność po raz pierwszy w jednym z następujących sektorów: budownictwo, ochrona zdrowia, transport lub przetwórstwo przemysłowe. Zakres tematyczny szkoleń obejmuje poznanie zagrożeń powodujących wypadki przy pracy i choroby zawodowe oraz sposoby zapobiegania tym zjawiskom. Szkolenie zostaje zakończone wydaniem stosownego zaświadczenia. Szkolenie odbędzie się w dn. 29 - 30.11.2012 r. na terenie Atlas "Areny" przy ul. Bandurskiego 7.

Centrum Szkolenia "ALFA", od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00; Krzysztof Pleszyński - 605-224-609.

ZUS Oddział w Gorzowie Wielkopolskim

Gorzowski Oddział ZUS zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne szkolenie w zakresie zasad udzielania ulg i umorzeń.

Podczas szkolenia będzie możliwość zapoznania się z warunkami jakie należy spełnić, aby ZUS mógł odroczyć termin płatności składek, rozłożyć zaległości na raty lub umorzyć należności z tytułu składek. 

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się również, jakie dokumenty należy złożyć ubiegając się o którąś z form pomocy, a także uzyskają informacje o terminach rozpatrywania spraw.

Szkolenie odbędzie się 30.11.2012 r. w siedzibie Oddziału ZUS w Gorzowie Wlkp. przy ul. Sikorskiego 42, o godz. 10.00 (sala konferencyjna, piętro III).
Wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniu mają możliwość zgłaszania się do dnia 29 listopada 2012 r. pod numer tel. 95 7395-461.

Polecamy artykuły

Narzędzia kadrowego

POLECANE

NOWY KODEKS PRACY 2018

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Marzena Jaworska

Radca prawny   

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK