| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia z zakresu m.in.: bezpieczeństwa i higieny pracy; prewencji wypadkowej, zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym, zasad wypełniania, korygowania, przekazywania do ZUS dokumentów zgłoszeniowych.

ZUS Oddział w Wałbrzychu

Dwudniowe okresowe szkolenie z zakresu BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami małych i średnich przedsiębiorstw w tym rejestrujących działalność gospodarczą po raz pierwszy.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział we Wrocławiu informuje, że w ramach realizacji zadań dotyczących prewencji wypadkowej każdego roku organizuje bezpłatne szkolenia z zakresu BHP dla pracodawców małych i średnich przedsiębiorstw w tym rejestrujących działalność gospodarczą po raz pierwszy. 

W 2012 roku odbędzie się cykl bezpłatnych szkoleń z zakresu BHP dla pracodawców z terenu województwa dolnośląskiego głównie z sektorów: budownictwo, ochrona zdrowia, transport i przetwórstwo przemysłowe. 

Przyjmujemy zgłoszenia dotyczące uczestnictwa w dwudniowym okresowym szkoleniu z zakresu BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

W Oddziale ZUS w Wałbrzychu (ul. Kasztanowa 1, s. 250) szkolenie odbędzie się w terminie 22-23.11.2012 r. w godz. 9:00 - 15:00.

Wypełniony formularz zgłoszenia (dostępny także na www.zus.pl, link pod hasłem Szkolenia) należy dostarczyć do O/ZUS we Wrocławiu - Wydział Orzecznictwa Lekarskiego i Prewencji, ul. Litomska 36, 53-641 Wrocław, p. 138 lub wysłać na adres e-mail: renata.bogucka@zus.pl lub przesłać faxem na nr 71 36-06-667.

Dodatkowe informacje pod nr tel. 71 36-06-670, 71 36-06-646. Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt renata.bogucka@zus.pl

ZUS Oddział w Krakowie

ZUS z udziałem Centralnego Instytutu Ochrony Pracy-Państwowy Instytut Badawczy (CIOP-PIB) serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie (jednodniowe - 7 godzinne) dla pracodawców, lub wyznaczonych przez nich - do udziału w szkoleniu - pracowników.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma zaświadczenie potwierdzające odbycie szkolenia oraz materiały szkoleniowe. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie odbędzie się 22.11.2012 r.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: tel. 603939315, tel/fax: 14 6422637, e-mail: bhp.andrzej@wp.pl

ZUS Oddział w Chorzowie

Bezpłatne szkolenie dla płatników składek na ubezpieczenia społeczne

Zakres tematyczny szkolenia:

1. Wybrane zagadnienia z zakresu ustalania prawa oraz podstawy wymiaru świadczeń z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa;

2. Zasady kontroli prawidłowości wykorzystania zwolnień lekarskich oraz zasadności orzekania o czasowej niezdolności do pracy z powodu choroby;

3. Konsultacje z w/w tematyki.

Szkolenie odbędzie się w dniu 27 listopada br. (wtorek) o godzinie 10.00 w budynku ZUS w Chorzowie przy ul. gen. H. Dąbrowskiego 45, I piętro, sala konferencyjna.

Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu 32 34-90-704

reklama

Narzędzia kadrowego

POLECANE

PRAWO PRACY DLA RODZICÓW

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

WYDARZENIA

Eksperci portalu infor.pl

Tagetik

Tagetik, lider oprogramowania wspierającego procesy zarządzania efektywnością organizacji (ang. Corporate Performance Management), powstał we Włoszech (Toskania) w 1986 roku.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »