| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia z zakresu m.in.: bezpieczeństwa i higieny pracy; prewencji wypadkowej, zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym, zasad wypełniania, korygowania, przekazywania do ZUS dokumentów zgłoszeniowych.

ZUS Oddział w Wałbrzychu

Dwudniowe okresowe szkolenie z zakresu BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami małych i średnich przedsiębiorstw w tym rejestrujących działalność gospodarczą po raz pierwszy.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział we Wrocławiu informuje, że w ramach realizacji zadań dotyczących prewencji wypadkowej każdego roku organizuje bezpłatne szkolenia z zakresu BHP dla pracodawców małych i średnich przedsiębiorstw w tym rejestrujących działalność gospodarczą po raz pierwszy. 

W 2012 roku odbędzie się cykl bezpłatnych szkoleń z zakresu BHP dla pracodawców z terenu województwa dolnośląskiego głównie z sektorów: budownictwo, ochrona zdrowia, transport i przetwórstwo przemysłowe. 

Przyjmujemy zgłoszenia dotyczące uczestnictwa w dwudniowym okresowym szkoleniu z zakresu BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

W Oddziale ZUS w Wałbrzychu (ul. Kasztanowa 1, s. 250) szkolenie odbędzie się w terminie 22-23.11.2012 r. w godz. 9:00 - 15:00.

Wypełniony formularz zgłoszenia (dostępny także na www.zus.pl, link pod hasłem Szkolenia) należy dostarczyć do O/ZUS we Wrocławiu - Wydział Orzecznictwa Lekarskiego i Prewencji, ul. Litomska 36, 53-641 Wrocław, p. 138 lub wysłać na adres e-mail: renata.bogucka@zus.pl lub przesłać faxem na nr 71 36-06-667.

Dodatkowe informacje pod nr tel. 71 36-06-670, 71 36-06-646. Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt renata.bogucka@zus.pl

ZUS Oddział w Krakowie

ZUS z udziałem Centralnego Instytutu Ochrony Pracy-Państwowy Instytut Badawczy (CIOP-PIB) serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie (jednodniowe - 7 godzinne) dla pracodawców, lub wyznaczonych przez nich - do udziału w szkoleniu - pracowników.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma zaświadczenie potwierdzające odbycie szkolenia oraz materiały szkoleniowe. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie odbędzie się 22.11.2012 r.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: tel. 603939315, tel/fax: 14 6422637, e-mail: bhp.andrzej@wp.pl

ZUS Oddział w Chorzowie

Bezpłatne szkolenie dla płatników składek na ubezpieczenia społeczne

Zakres tematyczny szkolenia:

1. Wybrane zagadnienia z zakresu ustalania prawa oraz podstawy wymiaru świadczeń z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa;

2. Zasady kontroli prawidłowości wykorzystania zwolnień lekarskich oraz zasadności orzekania o czasowej niezdolności do pracy z powodu choroby;

3. Konsultacje z w/w tematyki.

Szkolenie odbędzie się w dniu 27 listopada br. (wtorek) o godzinie 10.00 w budynku ZUS w Chorzowie przy ul. gen. H. Dąbrowskiego 45, I piętro, sala konferencyjna.

Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu 32 34-90-704

Polecamy artykuły

Narzędzia kadrowego

POLECANE

NOWY KODEKS PRACY 2018

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Marcin Wicherkiewicz

Radca prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK