| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > Czy Twoja firma jest dobrze przygotowana na 2012 rok? - promocja

Czy Twoja firma jest dobrze przygotowana na 2012 rok? - promocja


Szanowni kadrowi, menedżerowie!


Na nadchodzący rok przygotowywane są kolejne zmiany, zapowiadane przez Premiera w expose. Dotyczą one wielu dziedzin: ulgi na dzieci i becikowego, kosztów uzyskania przychodów, ulg, podatku od lokat bankowych, technik informatycznych w przedsiębiorstwach, składek rentowych, wieku emerytalnego oraz składek i podatków w rolnictwie. Wiele z nich na pewno będzie miało wpływ na Państwa codzienną pracę.


Ponieważ, chcielibyśmy jak najlepiej przygotować Państwa na te zmiany, będziemy je na bieżąco opisywać w naszych czasopismach, przytaczając komentarze najlepszych ekspertów w Polsce i odpowiadając na pytania czytelników. Publikacje INFOR Eksperta przygotują Państwa firmę na wszystkie zmiany w przepisach.


Zachęcamy do zapoznania się z ofertą profesjonalnych publikacji na 2012 rok skierowaną do służb kadrowych w firmach.


Dla służb kadrowych INFOR Ekspert przygotował bogatą bazę wiedzy w serwisie kadry.infor.pl To codziennie aktualizowany serwis zawierający kilka tysięcy artykułów, porad, aktów prawnych, druków i wzorów dokumentów kadrowych, kalkulatorów i orzeczeń uporządkowanych tematycznie.


Oferta dla osób zarządzających zespołami to prestiżowy magazyn "Personel i zarządzanie", który już od 16 lat pomaga menedżerom. Miesięcznik podpowiada jak osiągać cele biznesowe przez właściwy dobór ludzi i zarządzanie nimi.


Dla specjalistów ds. kadr, płac i rozliczeń przydatną lekturą jest "MONITOR prawa pracy i ubezpieczeń", dwutygodnik, który przedstawia konkretne rozwiązania dotyczące zatrudnienia, ubezpieczeń społecznych i wynagrodzeń. Autorami czasopisma są najlepsi eksperci, którzy odpowiadają na pytania czytelników i wyjaśniają zawiłe przepisy.


Skorzystaj z naszej oferty czasopism i książek!


Z nimi łatwo rozwiążesz każdy problem w pracy!

Polecamy artykuły

Narzędzia kadrowego

POLECANE

NOWY KODEKS PRACY 2018

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Castrol

Castrol jest jednym z największych na świecie producentów olejów silnikowych i środków smarnych. Produkty Castrol powstają w oparciu o analizy, zaawansowane technologie i innowacje. Castrol od zawsze kładzie nacisk na opracowywanie środków smarnych najwyższej jakości. W tym celu stworzył zaawansowane centra technologiczne, działające w Wielkiej Brytanii, a także w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Japonii, Indiach i Chinach. Castrol posiada dostęp do wszystkich typów baz oraz dodatków olejowych, dzięki czemu do każdego z produkowanych przez siebie środków smarnych może dobierać najlepsze bazy i dodatki z całego świata.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK