| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na bezpłatne szkolenia. Ich tematyka obejmuje m.in. udzielania ulg i umorzeń należności z tytułu składek oraz zapobieganie wypadkom przy pracy.

ZUS Oddział w Gdańsku zaprasza na bezpłatne szkolenia pracodawców małych i średnich przedsiębiorstw, w szczególności rejestrujących działalność gospodarczą po raz pierwszy w jednym z następujących sektorów:

  • budownictwo,
  • ochrona zdrowia,
  • transport,
  • przetwórstwo przemysłowe.

Zakres tematyczny szkolenia obejmować będzie poznawanie zagrożeń powodujących wypadki przy pracy i choroby zawodowe oraz sposoby zapobiegania tym zjawiskom. Szkolenia przeprowadzone zostaną w dniach: 20,21,27 października w siedzibie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, Dom Ekonomistów, ul. Długi Targ 46/47 Gdańsk (wejście od ulicy Kramarskiej przy Ratuszu).

Kontakt: zgłoszenia telefoniczne bądź pisemne przyjmuje p. Elżbieta Kamionka, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, nr tel/fax 583 015 461,583 019 971, 583 015 246. E-mail: szkolenia@gdansk.pte.pl lub e.kamionka@gdansk.pte.pl. Dodatkowe informacje: p. Joanna Zawadzka, nr tel. 585 248 538 - Wydział Orzecznictwa Lekarskiego i Prewencji O/ZUS w Gdańsku ul. Marynarki Polskiej 146 Gdańsk.

ZUS Oddział w Rybniku zaprasza na bezpłatne szkolenie dla płatników składek dotyczące zasad udzielania ulg i umorzeń należności z tytułu składek oraz zakresu dokumentacji, która powinna zostać złożona wraz z wnioskiem. Szkolenie odbędzie się w dniu 20 października o godz. 9.00 w budynku ZUS w Rybniku przy ul. Jankowickiej 13.

Kontakt: zapisy na szkolenie przyjmowane są pod nr tel. 324 391 146.

ZUS Oddział w Rybniku zaprasza na bezpłatne szkolenie dla płatników składek dotyczące zasad udzielania ulg i umorzeń należności z tytułu składek oraz zakresu dokumentacji, która powinna zostać złożona wraz z wnioskiem. Szkolenie odbędzie się w dniu 20 października o godz. 12.00 w budynku Inspektoratu ZUS w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Witosa 30.

Kontakt: zapisy na szkolenie przyjmowane są pod nr tel. 324 391 146.

ZUS I Oddział w Poznaniu zaprasza na bezpłatne seminarium nt. "Podstawa wymiaru składek na ubezpieczenie społeczne na tle ustaleń pokontrolnych oraz aktualne zmiany w przepisach". Szkolenie organizowane jest wraz z Wielkopolskim Związkiem Pracodawców. Seminarium odbędzie się w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 12, sala konferencyjna, pok. 219, II piętro w dniu 20 października, o godz. 10.00.

Kontakt: na seminarium obowiązują zapisy; Wielkopolski Związek Pracodawców, nr tel. 616 576 051, e-mail: asystent@wzp.org.pl  

ZUS II Oddział w Warszawie zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu prewencji wypadkowej dla pracodawców małych i średnich firm z terenu województwa mazowieckiego. Szkolenie skierowane jest w szczególności do pracodawców małych i średnich firm oraz rejestrujących działalność gospodarczą po raz pierwszy, między innymi z sektorów:

Narzędzia kadrowego

POLECANE

PRAWO PRACY DLA RODZICÓW

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

WYDARZENIA

Eksperci portalu infor.pl

Grupa Deweloperska GEO

Grupa Deweloperska GEO to holding kilkunastu spółek, prowadzących aktywną działalność na terenie trzech polskich aglomeracji: Krakowa, Wrocławia i Katowic.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »