| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza płatników składek na bezpłatne szkolenia. Ich tematyka obejmuje m.in. zasady ustalania składki na ubezpieczenie wypadkowe, zmiany w ustawie o świadczeniach pieniężnych w razie choroby i macierzyństwa oraz zawieszanie prawa do emerytury w przypadku kontynuowania zatrudnienia.

ZUS Oddział w Rybniku zaprasza na bezpłatne szkolenie dla płatników składek dotyczące:

  • składek na Fundusz Emerytur Pomostowych,
  • zasad wypełniania dokumentu ZUS ZSWA,
  • zasad ustalania składki na ubezpieczenie wypadkowe.

Szkolenie odbędzie się 18 lutego br. o godz. 9.00 w budynku ZUS w Rybniku przy ul. Jankowickiej 13.

Kontakt: zapisy pod nr tel. (32) 439 11 46.

Informacja ZUS - składki na ubezpieczenia społeczne, FGŚP i FP w 2011 r. >>

ZUS Oddział w Rybniku zaprasza na bezpłatne szkolenie dla płatników składek dotyczące zmian w ustawie o świadczeniach pieniężnych w razie choroby i macierzyństwa. Szkolenie odbędzie się 18 lutego br. o godz. 10.15 w budynku ZUS w Rybniku przy ul. Jankowickiej 13.

Kontakt: zapisy pod nr tel. (32) 439 11 46.

ZUS Oddział w Rybniku zaprasza na bezpłatne szkolenie dla płatników składek dotyczące zasad rozliczania przychodów pracujących emerytów i rencistów, zawieszania prawa do emerytury w przypadku kontynuowania zatrudnienia - zmiany w przepisach. Szkolenie odbędzie się 18 lutego br. o godz. 11.30 w budynku ZUS w Rybniku przy ul. Jankowickiej 13.

Kontakt: zapisy pod nr tel. (32) 439 11 46.

Nie wszyscy pracujący emeryci muszą rozwiązać umowę o pracę >>

ZUS Oddział w Chorzowie zaprasza na bezpłatne szkolenie wraz z konsultacjami dla płatników składek i świadczeniobiorców z zakresu:

  • świadczeń krótkoterminowych: wysokość świadczeń chorobowych dla ubezpieczonych po 50 roku życia, zasiłek macierzyński za okres urlopu ojcowskiego, zmiany w sprawie zasad i trybu wystawiania zaświadczeń lekarskich;
  • świadczeń emerytalno-rentowych: zasady zawieszalności emerytur i rent, nowe przepisy w zakresie łączenia pracy i pobierania emerytury oraz zasady przekazywania zgłoszeń danych o pracy w szczególnych warunkach lub szczególnym charakterze, informacje o stanie konta - zasady składania reklamacji, korygowanie dokumentów ubezpieczeniowych.

Szkolenie wraz z konsultacjami odbędzie się w 21 lutego br. o godz. 10.00 w budynku ZUS w Chorzowie przy ul. gen. Henryka Dąbrowskiego 45, I piętro, sala konferencyjna.

Kontakt: zapisy pod nr tel. (32) 34 90 704.

Kontrola zwolnień lekarskich przez ZUS - wstrzymanie lub obniżanie świadczeń chorobowych >>

ZUS II Oddział w Łodzi zaprasza na bezpłatne szkolenie na temat zasad przyznawania i wypłaty zasiłków z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa z uwzględnieniem zmian obowiązujących od 1 stycznia 2011 r. Szkolenie odbędzie się 21 lutego br. o godz. 9.00 w siedzibie Oddziału w Zduńskiej Woli przy ul. Klilińskiego 7/11 - Budynek A, II piętro, sala 201.

Kontakt: zapisy pod nr tel. 43 823 32 63 bądź 43 824 56 56 wew. 319 lub e-mail molask@zus.pl.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia kadrowego

POLECANE

URLOPY WYPOCZYNKOWE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Bartosz Struzik

Dyrektor Zarządzający internetowego serwisu pracy MonsterPolska.pl, polskiego oddziału międzynarodowej grupy Monster.com.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK