| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza pracodawców i płatników składek na bezpłatne szkolenia. Obejmują one m.in. tematykę ubezpieczeń społecznych, obsługi programu Płatnik, a także wypadki przy pracy i choroby zawodowe.

ZUS Oddział w Białymstoku zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu ubezpieczeń społecznych i obsługi programu Płatnik. Szkolenie adresowane jest do płatników składek rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej jak i przedsiębiorców prowadzących działalność, zatrudniających pracowników, korzystających z programu Płatnik. Temat szkolenia:

  1. zasady zgłaszania do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego,
  2. ustalanie obowiązku ubezpieczeń oraz rozliczanie składek na ubezpieczenia społeczne i fundusze pozaubezpieczeniowe,
  3. program Płatnik.

Szkolenie odbędzie się w dniu 7 grudnia br. od godz. 9.00 w siedzibie Oddziału ZUS Białystok przy ul. Młynowej 29, III p., sala 302.

Kontakt: p. Beata Wróblewska, nr tel. (85) 74 86 657 lub e-mail: wroblewskab@zus.pk

Zawiesiłeś działalność gospodarczą - nie musisz płacić składek na ZUS >>

Inspektorat w Krośnie Odrzańskim organizuje bezpłatne szkolenie we współpracy z Państwową Inspekcję Pracy w Zielonej Górze. Temat szkolenia: "Ubezpieczenie wypadkowe - upowszechnianie wiedzy o zagrożeniach powodujących wypadki przy pracy i choroby zawodowe oraz sposoby przeciwdziałania tym zagrożeniom". Szkolenie dedykowane jest przedsiębiorstwom z powiatu krośnieńskiego, osobom, które uczestniczą w procesach dotyczących ustalania składki wypadkowej oraz sporządzają dokumentację powypadkową, pracownikom służby bhp. Spotkanie odbędzie się w dniu 7 grudnia br. o godz. 9.00, w sali konferencyjnej Inspektoratu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Krośnie Odrzańskim przy ul. Obrońców Stalingradu 1. Szkolenie poprowadzą inspektorzy Państwowej Inspekcji Pracy oraz specjaliści Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Kontakt: zgłoszenie telefoniczne (68) 383 87 46 do 48 wew. 41, p. Beata Dąbrowska.

ZUS Oddział w Rybniku zaprasza na bezpłatne szkolenie wprowadzające dla użytkowników rozpoczynających pracę z programem Płatnik. Szkolenie odbędzie się 8 grudnia br. o godz. 9.00 w budynku ZUS w Rybniku przy ul. Jankowickiej 13.

Kontakt: zapisy przyjmowane są pod nr tel. (32) 439 11 46.

Jak uzyskać niemiecką emeryturę - porady ekspertów >>

ZUS Oddział we Wrocławiu zaprasza na bezpłatne szkolenie dla płatników składek i ubezpieczonych nt. "Praca za granicą, przeniesienie działalności gospodarczej, delegowanie pracowników - ustalanie właściwego ustawodawstwa w świetle przepisów unijnych obowiązujących od 01.05.2010 r.". Zakres szkolenia:

  1. zasady ustalania właściwego ustawodawstwa osób migrujących,
  2. warunki, jakie muszą być spełnione przez pracodawców/osoby pracujące na własny rachunek przy ubieganiu się o poświadczenie formularzy A1,
  3. prawidłowe wypełnianie formularzy A1.

Szkolenie odbędzie się w dniu 8 grudnia br. w godz. 10.00-14.00 w Oddziale ZUS przy ul. Pretficza 11, p. I, sala 239.

Kontakt: zapisy w godz.13.00-15.00 pod nr tel. 71/36-06-242 lub 280. Ilość miejsc ograniczona.

Polecamy artykuły

Narzędzia kadrowego

POLECANE

NOWY KODEKS PRACY 2018

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Instytut Transportu Samochodowego

Instytut Transportu Samochodowego prowadzi, koordynuje i popularyzuje badawczo-wdrożeniową działalność naukową w dziedzinie transportu samochodowego. ITS istnieje od 1952 roku i jest najstarszą tego typu jednostką badawczą w Polsce.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK