| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia. Ich tematyka obejmuje m.in. obsługę programu Płatnik.

ZUS Oddział we Wrocławiu zaprasza na bezpłatne jednodniowe szkolenie tematyczne "Zagrożenia elektromagnetyczne w służbie zdrowia". Szkolenie odbędzie się 9 listopada br. w II Inspektoracie ZUS we Wrocławiu przy ul. Litomskiej 36, sala 201, w godz. 8.30 - 15.30 (godziny mogą ulec zmianie, o czym organizator poinformuje uczestników). Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Kontakt: Wypełniony formularz zgłoszenia należy przesłać na adres e-mail boguckar@zus.pl, fax. (71) 36-06-667 lub Wydział Orzecznictwa Lekarskiego i Prewencji, ul. Litomska 36, 53-641 Wrocław, pok. 138. Wszelkie dodatkowe informacje udzielane są pod nr tel. (71) 36-06-670.

ZUS Oddział w Rybniku zaprasza na bezpłatne szkolenie wprowadzające dla użytkowników rozpoczynających pracę z programem Płatnik. Szkolenie odbędzie się 9 listopada br. o godz. 9:00 w budynku ZUS w Rybniku przy ul. Jankowickiej 13.

Kontakt: Zapisy przyjmowane są pod nr tel. (32) 439 11 46.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia kadrowego

POLECANE

REWOLUCJA W EMERYTURACH

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Krzysztof Gugała

Krzysztof Gugała Ekspert w dziedzinie HR, ze specjalizacją w systemach wynagradzania, Prezes Zarządu w IDEA! Human Capital – we współpracy z Towers Watson Data Services EMEA. W branży HRM pracuje od dwudziestu sześciu lat, łącząc perspektywę doradcy, eksperta i menedżera. Posiada rozległe doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu strategii personalnych i systemów wspierających zarządzanie kapitałem społecznym, w szczególności systemów wynagrodzeń. Kierował projektami obejmującymi opisywanie stanowisk, wartościowanie, projektowanie polityk płacy zasadniczej i zmiennej oraz świadczeń, m.in. dla PGNiG SA, , TVN, Wyborowa SA, Tramwaje Warszawskie i kilkadziesiąt innych. Projektuje i realizuje unikalne na polskim rynku badania rynkowe w zakresie wynagrodzeń . Autor wielu publikacji w prasie specjalistycznej (m.in. HBR Polska, Personel, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi) oraz współautor książki „Budowanie pomiar kapitału ludzkiego w organizacji”. Od 2010 prowadzi zajęcia z controllingu personalnego, benchmarkingu wynagrodzeń i systemów motywacyjnych na Akademii Leona Koźmińskiego i we Francuskim Instytucie Zarządzania

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK