| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > Konkurs Kadrowy Roku 2010 rozpoczęty!

Konkurs Kadrowy Roku 2010 rozpoczęty!


Chcesz dołączyć do elitarnego klubu osób uczestniczących w jedynym w Polsce konkursie kadrowym?

Nie jest Ci obca tematyka rozwiązywania stosunków pracy, urlopów, odpraw, bhp, zasiłków, zakładowego funduszu świadczeń socjalnych?

Na co dzień rozliczasz wynagrodzenia i prowadzisz dokumentację pracowniczą? A może interesujesz się branżowymi zagadnieniami kadrowymi?

Sprawdź swoją wiedzę z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych! Weź udział w tegorocznej edycji konkursu i zdobądź prestiżowy tytuł Kadrowego Roku 2010!

Na finalistów czekają cenne nagrody!

I etap konkursu

Wypełnij test wyboru składający się z 30 pytań z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń. Sprawdź swoją wiedzę i odbierz miesięczny dostęp do serwisu kadrowego www.kadry.infor.pl i elektronicznego wydania Dziennika Gazety Prawnej. 100 osób, które najlepiej rozwiążą test, przechodzi do kolejnego, II etapu konkursu.

II etap konkursu

Jeśli będziesz jednym ze 100 zwycięzców I etapu konkursu, kolejne zestawy pytań znajdziesz na łamach Serwisu Prawno-Pracowniczego, Dziennika Gazety Prawnej, w serwisie www.kadry.infor.pl oraz na stronie www.kadrowy-roku.pl. 10 osób, które uzyskają największą liczbę punktów, przechodzi do III etapu.

III etap konkursu

Jeśli znajdziesz się w grupie 10 laureatów II etapu konkursu, zostaniesz zaproszony na eliminacje do Warszawy. W obecności jury uczestnicy będą pisemnie odpowiadać na zadane pytania.

Wywiad z Kadrową Roku 2009 >>

Na uroczystej gali finałowej konkursu zostaną wręczone nagrody dla 10 laureatów III etapu oraz wyróżnienia dla 100 uczestników II etapu konkursu. Zwycięzca konkursu oprócz wielu cennych nagród otrzyma także tytuł Kadrowego Roku 2010.

Więcej informacji na www.kadrowy-roku.pl

Polecamy artykuły

Narzędzia kadrowego

POLECANE

NOWY KODEKS PRACY 2018

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Kacper Sołoniewicz

Doradca podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK