| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia z tematyki m.in. bhp i funkcjonalności programu "Płatnik".

ZUS I Oddział w Łodzi zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu bhp dla pracodawców zatrudniających do 100 pracowników z terenu województwa łódzkiego, rejestrujących działalność po raz pierwszy w sektorach gospodarki tkj.: budownictwo, ochrona zdrowia, transport i przetwórstwo przemysłowe. Dwudniowe szkolenie okresowe bhp odbędzie się w dniach 15 i 16 października 2010 r. Zakończone zostanie wydaniem stosownego zaświadczenia w pełni honorowanego przez organy uprawnione do sprawowania nadzoru nad bezpieczeństwem i higieną pracy.

Kontakt: zainteresowani powinni wypełnić i odesłać zgłoszenie uczestnictwa na adres: Zakład Ubezpieczeń Społecznych, 92-103 Łódź, ul. Brzezińska 5/15 pok. 88. Deklarację można też przesłać faksem na nr (042) 679-32-44 albo pocztą elektroniczną lesniewskis@zus.pl Dodatkowe informacje pod nr tel. (042) 663-10-64.

Obowiązek informowania pracowników o ryzyku zawodowym >>

ZUS Oddział w Rzeszowie zaprasza na bezpłatne szkolenie okresowe bhp dla pracodawców branży transportowej. Szkolenie składać się będzie z 16 godzin lekcyjnych podzielonych na 2 spotkania: 15 i 22 października 2010 r. Początek zajęć o godzinie 9.00. Zajęcia odbędą się w Rzeszowie przy ul. Fredry 8, III piętro, sala 16. Organizator zapewnia materiały szkoleniowe oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu, które ma ważność 5 lat. Liczba miejsc jest ograniczona.

Kontakt: zapisy telefonicznie pod nr tel. (17) 867 52 51 lub osobiście w rzeszowskim Oddziale ZUS, ul. Siemiradzkiego 10, p. 11.

ZUS Oddział w Legnicy zaprasza emerytów i rencistów oraz przedstawicieli firm i instytucji na bezpłatne szkolenie nt. "Sposoby podwyższania świadczeń wypłacanych z dotychczasowego systemu (tj. wg starych zasad)". Szkolenie odbędzie się 15 października 2010 r. w siedzibie Oddziału ZUS w Legnicy przy ul. Władysława Grabskiego 26, sala nr 200, II piętro, godz. 10.00. Szkolenie poprowadzi Małgorzata Bauer Naczelnik Wydziału Zmiany Uprawnień Emerytalno-Rentowych Oddziału ZUS w Legnicy.

Kontakt: nr tel. (76) 876 41 63, e-mail: kureke@zus.pl, wolegnica@interia.pl. Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są na salach obsługi klientów w Oddziale i we wszystkich placówkach terenowych.

Czy renty będą zmniejszane - nowy system naliczania świadczeń >>

ZUS Oddział w Chorzowie zaprasza na bezpłatne szkolenie dla płatników składek z funkcjonalności programu "Płatnik" oraz z korygowania dokumentów ubezpieczeniowych. Szkolenie odbędzie się w 18 października 2010 r. o godz. 10.00 w budynku ZUS w Chorzowie przy ulicy gen. Henryka Dąbrowskiego 45, I piętro, sala konferencyjna.

Kontakt: zapisy przyjmowane są telefonicznie pod nr tel. (32) 34 90 704.

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

POLECANE

URLOPY WYPOCZYNKOWE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Katarzyna Rogowska

Doradca podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK