| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS organizuje bezpłatne szkolenia

ZUS organizuje bezpłatne szkolenia

ZUS organizuje bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców. Ich tematyka obejmuje m.in. kontrolę zwolnień lekarskich, zasady udzielania ulg w spłacie należności, rozliczenia świadczeń emerytalno-rentowych.

ZUS Oddział w Bydgoszczy zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne szkolenie na temat zasad udzielania przez ZUS ulg w spłacie zaległości (rozłożenie należności na raty, odraczanie terminu płatności) oraz umarzania należności z tytułu składek. Szkolenie odbędzie się 27 kwietnia br. o godzinie 10.00 w siedzibie Oddziału ZUS w Bydgoszczy przy ul. Św. Trójcy 33, w sali 505. Kontakt:

  • p. Alina Szałkowska - nr tel. (52) 341 87 00, e-mail: szalkowskaa@zus.pl
  • p. Magdalena Wojtaluk - nr tel. (52) 341 83 90, e-mail: wojtalukm@zus.pl.

Jednolite standardy umorzenia, odroczenia lub rozłożenia na raty składek ZUS >>

ZUS Oddział w Legnicy zaprasza na bezpłatne szkolenie na temat "Obowiązków i uprawnień płatników w zakresie kontroli zwolnień lekarskich". Szkolenie odbędzie się w 27 kwietnia br. o godz. 10.00 w siedzibie Inspektoratu ZUS w Bolesławcu przy ul. Kwiatowej 2, sala nr 106 przy sekretariacie. Kontakt: Wydział Organizacji - nr tel. (76) 876 41 63, nr fax (76) 876 42 35, e-mail: kureke@zus.pl, wolegnica@interia.pl. Zgłoszenia przyjmowane są na salach obsługi klientów we wszystkich placówkach terenowych Oddziału.

Zasiłek chorobowy po ustaniu zatrudnienia >>

ZUS Oddział w Jaśle zaprasza na bezpłatne szkolenie w zakresie:

  • nabywania uprawnień do emerytury według dotychczasowych zasad oraz zreformowanego systemu;
  • emerytura pomostowa;
  • kompletowanie wniosków o emerytury i renty;
  • dokumentowanie okresów zatrudnienia i zarobków oraz okresów zatrudnienia w szczególnym charakterze dla celów emerytalno - rentowych.

Szkolenie odbędzie się 28 kwietnia br. Kontakt: p. Lucyna Kościółko - Naczelnik Wydziału Przyznawania i Zmiany Uprawnień Emerytalno Rentowych, nr tel. (13) 446 40 01 wew. 412.

Nowelizacja ustawy o emeryturach i rentach z FUS >>

ZUS Oddział w Legnicy zaprasza na bezpłatne szkolenie na temat "Rozliczania świadczeń emerytalno - rentowych w związku z osiąganiem przychodów". Szkolenie odbędzie się 28 kwietnia br. o godz. 10.00 w siedzibie Oddziału ZUS w Legnicy przy ul. Władysława Grabskiego 26, II piętro, sala nr 200. Szkolenie skierowane jest do świadczeniobiorców ZUS oraz zainteresowanych płatników. Kontakt: Wydział Organizacji - nr tel. (76) 876 41 63, nr fax (76) 876 42 35, e-mail: kureke@zus.pl, wolegnica@interia.pl. Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są na salach obsługi klientów we wszystkich placówkach terenowych Oddziału.

Nowe zasady ustalania składki wypadkowej >>

Oddział ZUS w Zielonej Górze 30 kwietnia br. organizuje bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców z zakresu zasiłków macierzyńskich. Zapisy na szkolenie przyjmowane są telefonicznie pod nr tel. (68) 32 94 512 lub osobiście w siedzibie Oddziału w Zielonej Górze przy ul. Kupieckiej 65, pok. 205.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia kadrowego

POLECANE

REWOLUCJA W EMERYTURACH

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Castrol

Castrol jest jednym z największych na świecie producentów olejów silnikowych i środków smarnych. Produkty Castrol powstają w oparciu o analizy, zaawansowane technologie i innowacje. Castrol od zawsze kładzie nacisk na opracowywanie środków smarnych najwyższej jakości. W tym celu stworzył zaawansowane centra technologiczne, działające w Wielkiej Brytanii, a także w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Japonii, Indiach i Chinach. Castrol posiada dostęp do wszystkich typów baz oraz dodatków olejowych, dzięki czemu do każdego z produkowanych przez siebie środków smarnych może dobierać najlepsze bazy i dodatki z całego świata.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK