| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS organizuje bezpłatne szkolenia

ZUS organizuje bezpłatne szkolenia

ZUS organizuje bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców. Ich tematyka obejmuje m.in. kontrolę zwolnień lekarskich, zasady udzielania ulg w spłacie należności, rozliczenia świadczeń emerytalno-rentowych.

ZUS Oddział w Bydgoszczy zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne szkolenie na temat zasad udzielania przez ZUS ulg w spłacie zaległości (rozłożenie należności na raty, odraczanie terminu płatności) oraz umarzania należności z tytułu składek. Szkolenie odbędzie się 27 kwietnia br. o godzinie 10.00 w siedzibie Oddziału ZUS w Bydgoszczy przy ul. Św. Trójcy 33, w sali 505. Kontakt:

  • p. Alina Szałkowska - nr tel. (52) 341 87 00, e-mail: szalkowskaa@zus.pl
  • p. Magdalena Wojtaluk - nr tel. (52) 341 83 90, e-mail: wojtalukm@zus.pl.

Jednolite standardy umorzenia, odroczenia lub rozłożenia na raty składek ZUS >>

ZUS Oddział w Legnicy zaprasza na bezpłatne szkolenie na temat "Obowiązków i uprawnień płatników w zakresie kontroli zwolnień lekarskich". Szkolenie odbędzie się w 27 kwietnia br. o godz. 10.00 w siedzibie Inspektoratu ZUS w Bolesławcu przy ul. Kwiatowej 2, sala nr 106 przy sekretariacie. Kontakt: Wydział Organizacji - nr tel. (76) 876 41 63, nr fax (76) 876 42 35, e-mail: kureke@zus.pl, wolegnica@interia.pl. Zgłoszenia przyjmowane są na salach obsługi klientów we wszystkich placówkach terenowych Oddziału.

Zasiłek chorobowy po ustaniu zatrudnienia >>

ZUS Oddział w Jaśle zaprasza na bezpłatne szkolenie w zakresie:

  • nabywania uprawnień do emerytury według dotychczasowych zasad oraz zreformowanego systemu;
  • emerytura pomostowa;
  • kompletowanie wniosków o emerytury i renty;
  • dokumentowanie okresów zatrudnienia i zarobków oraz okresów zatrudnienia w szczególnym charakterze dla celów emerytalno - rentowych.

Szkolenie odbędzie się 28 kwietnia br. Kontakt: p. Lucyna Kościółko - Naczelnik Wydziału Przyznawania i Zmiany Uprawnień Emerytalno Rentowych, nr tel. (13) 446 40 01 wew. 412.

Nowelizacja ustawy o emeryturach i rentach z FUS >>

ZUS Oddział w Legnicy zaprasza na bezpłatne szkolenie na temat "Rozliczania świadczeń emerytalno - rentowych w związku z osiąganiem przychodów". Szkolenie odbędzie się 28 kwietnia br. o godz. 10.00 w siedzibie Oddziału ZUS w Legnicy przy ul. Władysława Grabskiego 26, II piętro, sala nr 200. Szkolenie skierowane jest do świadczeniobiorców ZUS oraz zainteresowanych płatników. Kontakt: Wydział Organizacji - nr tel. (76) 876 41 63, nr fax (76) 876 42 35, e-mail: kureke@zus.pl, wolegnica@interia.pl. Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są na salach obsługi klientów we wszystkich placówkach terenowych Oddziału.

Nowe zasady ustalania składki wypadkowej >>

Oddział ZUS w Zielonej Górze 30 kwietnia br. organizuje bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców z zakresu zasiłków macierzyńskich. Zapisy na szkolenie przyjmowane są telefonicznie pod nr tel. (68) 32 94 512 lub osobiście w siedzibie Oddziału w Zielonej Górze przy ul. Kupieckiej 65, pok. 205.

Polecamy artykuły

Narzędzia kadrowego

POLECANE

NOWY KODEKS PRACY 2018

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Piotr Barchan

Ekspert ds. Leasingu, Menedżer

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK