| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS organizuje bezpłatne szkolenia

ZUS organizuje bezpłatne szkolenia

ZUS organizuje bezpłatne szkolenia z zakresu m.in. zasad ustalania prawa do świadczeń w razie choroby i macierzyństwa oraz emerytur pomostowych.

ZUS II Oddział w Poznaniu zaprasza na bezpłatne szkolenie dla osób rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej. Szkolenie odbędzie się 23 marca 2010 r. o godzinie 10.00 w siedzibie II Oddziału ZUS w Poznaniu przy ul. Starołęckiej 31 w sali 501. Tematem szkolenia będą obowiązki związane z rozpoczęciem, prowadzeniem, zawieszeniem i wznowieniem pozarolniczej działalności gospodarczej. Zapisy na szkolenie przyjmowane są pod numerem telefonu (61) 8745 311.

ZUS odpowiada na pytania dotyczące emerytur pomostowych >>

ZUS Oddział w Legnicy zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu emerytur pomostowych, które odbędzie się 24 marca br. o godz. 10.00 w siedzibie Oddziału ZUS w Legnicy przy ul. Władysława Grabskiego 26 - sala nr 200 (II piętro). Szkolenie będzie składało się z dwóch części: pierwsza dotyczy przyznawania świadczeń, druga Funduszu Emerytur Pomostowych i obowiązków płatników. Zgłoszenia przyjmowane są:

  • na salach obsługi klientów we wszystkich placówkach Oddziału poprzez dostępne formularze zgłoszeniowe;
  • telefonicznie (76) 876 41 63;
  • na adres e-mail kureke@zus.pl, wolegnica@interia.pl;
  • na nr fax (76) 876 42 35.

ZUS Oddział w Białymstoku zaprasza na bezpłatne szkolenie dla płatników składek mających uprawnienia do wypłaty świadczeń z ubezpieczenia chorobowego. Tematem szkolenia będą zasady ustalania prawa do świadczeń w razie choroby i macierzyństwa oraz zmiany w przepisach ubezpieczeniowych w 2010 r. Szkolenie odbędzie się 25 marca br. o godz. 9.00 w siedzibie oddziału ZUS Białystok ul. Młynowa 29, budynek B, III pietro, sala 302. Kontakt: p. Beata Wróblewska, tel. (85) 74 86 653, fax. 85 74 86 901, e-mail WroblewskaB@zus.pl

ZUS Oddział w Legnicy zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi dokumentów w ramach "jednego okienka". Szkolenie odbędzie się 26 marca br. o godz. 10.00 w siedzibie Oddziału ZUS w Legnicy przy ul. Władysława Grabskiego 26 - sala nr 200 (II piętro). Zgłoszenia przyjmowane są:

  • na salach obsługi klientów we wszystkich placówkach Oddziału poprzez dostępne formularze zgłoszeniowe;
  • telefonicznie (76) 876 41 63;
  • na adres e-mail kureke@zus.pl, wolegnica@interia.pl;
  • na nr fax (76) 876 42 35.

tk

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia kadrowego

POLECANE

REWOLUCJA W EMERYTURACH

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Małgorzata Krzyżowska

Adwokat. Członek założyciel Międzynarodowej Kancelarii Aliant® z siedzibą w Zurychu. W strukturach kancelarii odpowiada za koordynację pracy zespołu prawników, obsługujących klientów w Polsce i w regionie Europy Centralnej. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Odbyła aplikację adwokacką w Poznaniu, jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej oraz członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie bieżącej obsługi podmiotów gospodarczych, w szczególności w zakresie umów, sporów sądowych oraz due diligence. Ukończyła szkolenia w zakresie odpowiedzialności członków zarządu spółek kapitałowych, brała udział w seminariach zagranicznych obejmujących: prawne aspekty transakcji międzynarodowych, tworzenie wewnętrznych procedur bankowych, funkcjonowanie podmiotów gospodarczych ze szczególnym uwzględnieniem budowania trwałych relacji z kontrahentami, odbyła szkolenie z zakresu prowadzenia mediacji i rozwiązywania sporów, a także szkolenie doskonalące wystąpienia publiczne. Autorka porad eksperckich w dziennikach branżowych. Została doceniona również przez portal SkutecznyAdwokat.pl. W dniu 1 marca 2013 r. otrzymała tytuł Prawnika Roku 2012 Wielkopolski. W roku 2013 została przyjęta do grona prawników prestiżowej organizacji prawnej Union Internationale des Avocats.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK