| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > Nowa wersja programu Płatnik - ZUS organizuje bezpłatne szkolenia

Nowa wersja programu Płatnik - ZUS organizuje bezpłatne szkolenia

ZUS organizuje bezpłatne szkolenia z obsługi nowej wersji programu Płatnik. Ponadto tematem szkoleń są niedawne zmiany w przepisach ubezpieczeniowych.

ZUS Oddział w Rybniku organizuje bezpłatne szkolenie z zakresu zmian w wersji programu Płatnik 8.01.001 oraz zmian w dokumentach i kodach stosowanych przy ich wypełnianiu. Szkolenie odbędzie się 8 lutego (poniedziałek) o godz. 10:00 w budynku ZUS w Rybniku przy ul. Jankowickiej 13. Zapisy na  szkolenie przyjmowane są pod numerem telefonu 032-439-11-46.

Dokumenty rozliczeniowe ZUS tylko w nowej wersji programu "Płatnik" >>

I Oddział ZUS w Warszawie zaprasza na bezpłatne szkolenie z programu "Płatnik"- wersja 8.01.001 - zmiany w dokumentach i kodach stosowanych przy ich wypełnianiu. Zakres szkolenie obejmie podstawy obsługi programu, Fundusz Emerytur Pomostowych, bezpieczny podpis elektroniczny i Elektroniczny Urząd Podawczy. Szkolenie odbędzie się 9 lutego (wtorek), w godzinach 9.00-14.00, w siedzibie Oddziału - ul. Senatorska 6/8, w sali konferencyjnej nr 117 (budynek A). Udział w szkoleniu należy zgłosić pod nr tel. 022-538-20-21.

ZUS Oddział w Chrzanowie organizuje bezpłatne szkolenie dla płatników składek w zakresie zmian w przepisach ubezpieczeniowych obowiązujących od 1 stycznia br. oraz nowej wersji programu "Płatnik". Szkolenie odbędzie się 9 lutego (wtorek) o godz. 10.00 w Oddziale ZUS w Chrzanowie w budynku przy ul. Oświęcimskiej 19. Uczestnictwo należy zgłaszać telefonicznie pod numerem 032-624-54-60.

Przez internet będzie można załatwić sprawy w ZUS >>

W Ciechanowie odbędzie się bezpłatne szkolenie dla płatników składek w zakresie obsługi programu Płatnik wersja 8.01.001, zmian w formularzach ubezpieczeniowych oraz zasad opłacania składek na Fundusz Emerytur Pomostowych. Szkolenie odbędzie się 11 lutego (czwartek), godz. 11.00 w siedzibie Inspektoratu ZUS w Ciechanowie ul. Rzeczkowska 8. Kontakt: Wiesława Petrykowska, Kierownik Wydziału Obsługi Klientów Inspektoratu ZUS w Ciechanowie - tel. 023-672-44-91 w. 372, e-mail: petrykowskaw@zus.pl.

tk

reklama

Narzędzia kadrowego

POLECANE

PRAWO PRACY DLA RODZICÓW

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

WYDARZENIA

Eksperci portalu infor.pl

mgr. inż. Bogumił Leśniewski

Specjalista ds. bezpieczeństwa ruchu drogowego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »