| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > Nowa wersja programu Płatnik - ZUS organizuje bezpłatne szkolenia

Nowa wersja programu Płatnik - ZUS organizuje bezpłatne szkolenia

ZUS organizuje bezpłatne szkolenia z obsługi nowej wersji programu Płatnik. Ponadto tematem szkoleń są niedawne zmiany w przepisach ubezpieczeniowych.

ZUS Oddział w Rybniku organizuje bezpłatne szkolenie z zakresu zmian w wersji programu Płatnik 8.01.001 oraz zmian w dokumentach i kodach stosowanych przy ich wypełnianiu. Szkolenie odbędzie się 8 lutego (poniedziałek) o godz. 10:00 w budynku ZUS w Rybniku przy ul. Jankowickiej 13. Zapisy na  szkolenie przyjmowane są pod numerem telefonu 032-439-11-46.

Dokumenty rozliczeniowe ZUS tylko w nowej wersji programu "Płatnik" >>

I Oddział ZUS w Warszawie zaprasza na bezpłatne szkolenie z programu "Płatnik"- wersja 8.01.001 - zmiany w dokumentach i kodach stosowanych przy ich wypełnianiu. Zakres szkolenie obejmie podstawy obsługi programu, Fundusz Emerytur Pomostowych, bezpieczny podpis elektroniczny i Elektroniczny Urząd Podawczy. Szkolenie odbędzie się 9 lutego (wtorek), w godzinach 9.00-14.00, w siedzibie Oddziału - ul. Senatorska 6/8, w sali konferencyjnej nr 117 (budynek A). Udział w szkoleniu należy zgłosić pod nr tel. 022-538-20-21.

ZUS Oddział w Chrzanowie organizuje bezpłatne szkolenie dla płatników składek w zakresie zmian w przepisach ubezpieczeniowych obowiązujących od 1 stycznia br. oraz nowej wersji programu "Płatnik". Szkolenie odbędzie się 9 lutego (wtorek) o godz. 10.00 w Oddziale ZUS w Chrzanowie w budynku przy ul. Oświęcimskiej 19. Uczestnictwo należy zgłaszać telefonicznie pod numerem 032-624-54-60.

Przez internet będzie można załatwić sprawy w ZUS >>

W Ciechanowie odbędzie się bezpłatne szkolenie dla płatników składek w zakresie obsługi programu Płatnik wersja 8.01.001, zmian w formularzach ubezpieczeniowych oraz zasad opłacania składek na Fundusz Emerytur Pomostowych. Szkolenie odbędzie się 11 lutego (czwartek), godz. 11.00 w siedzibie Inspektoratu ZUS w Ciechanowie ul. Rzeczkowska 8. Kontakt: Wiesława Petrykowska, Kierownik Wydziału Obsługi Klientów Inspektoratu ZUS w Ciechanowie - tel. 023-672-44-91 w. 372, e-mail: petrykowskaw@zus.pl.

tk

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

POLECANE

URLOPY WYPOCZYNKOWE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Daniel Kotyras

Dyrektor ds. Marketingu i PR w NetArt

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK