| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > HRM > Zarządzanie > Kadry na odległość

Kadry na odległość

Outsourcing kadrowo-płacowy zaczyna być coraz bardziej popularny. Wiele firm decyduje się na zlecanie na zewnątrz tej funkcji. Wdrożenie outsourcingu kadrowo-płacowego powoduje bowiem uproszczenie struktury działu HR firmy oraz pozwala zaoszczędzić czas, który może zostać wykorzystany na inne kluczowe aspekty działalności.

Go Sport Polska Sp. z o.o. to sieć dystrybutorów artykułów sportowych w Polsce i właściciel sieci sklepów sportowych Go Sport. Firma działa w Polsce od 10 lat, posiada 24 salony ze sprzętem i odzieżą sportową. Go Sport Polska należy do grupy Go Sport, która posiada obecnie ponad 350 sklepów sportowych w pięciu krajach (Francji, Belgii, Polsce, Arabii Saudyjskiej i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich). Od 1990 r. Go Sport należy do Grupy Rallye.

ADP jest światowym liderem w outsourcingu funkcji kadrowo-płacowych. Firma została założona w 1949 r. w New Jersey w Stanach Zjednoczonych. Na rynku polskim obecna jest od 10 lat.

ADP jest obecna na pięciu kontynentach i ma około 150 oddziałów w 31 krajach. Firma zdobyła zaufanie niemal 600 tysięcy klientów. ADP zatrudnia prawie 46 tys. pracowników. Z usług świadczonych przez ADP korzysta co miesiąc ponad 50 mln pracowników, z czego 9 mln w Europie, a ponad 80 tys. w Polsce.

Marta Suchorska-Tomaszewska

kierownik ds. zasobów ludzkich Go Sport

Przed wprowadzeniem systemu firmy ADP, Go Sport Polska Sp. z o.o. stosował już outsourcing płacowy. Jednakże ciągle poszukiwaliśmy precyzji i bardzo wysokiej jakości usług, którą znaleźliśmy w firmie ADP. Oprócz tego wprowadzenie programu w dużej mierze wpłynęło na wzrost produktywności w jednostkach handlowych, które do tej pory były zobligowane do prowadzenia części spraw kadrowych: system ADP pozwolił scentralizować płace i kadry w siedzibie firmy. Ponadto, kiedy nastąpiły ciężkie czasy kryzysu, rozwiązania systemowe ADP stały się naszym głównym sprzymierzeńcem w zarządzaniu w czasach niepewności: system ADP dostarczył nam precyzyjnych narzędzi w postaci miarodajnych wskaźników, raportów i statystyk niezbędnych do zarządzania zasobami ludzkimi w firmie o profilu handlowym – podsumowuje dotychczasową współpracę.

Polecamy artykuły

Autor:

dyrektorem zarządzający ADP Polska

Źródło:

INFOR
Ważne rozmowy o biznesie i nie tylko….49.00 zł

Narzędzia kadrowego

POLECANE

NOWY KODEKS PRACY 2018

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Łukasz Mizera

Radca prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK