| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > HRM > Zarządzanie > Lekarstwo na sukces

Lekarstwo na sukces

Rozmowa z Pauliną Pazio, dyrektorem ds. zarządzania zasobami ludzkimi w Lek SA – Sandoz TechOps

  • W ostatnim czasie głośno mówi się o cięciach budżetowych, które często przekładają się na ograniczone możliwości szkoleń podnoszących kwalifikacje pracowników. Jak pracownicy ocenili Państwa firmę właśnie w tym zakresie?

Na wysoką ocenę w zakresie elementów zintegrowanej struktury zarządzania zasobami ludzkimi wpłynęła między innymi możliwość zgłaszania potrzeb szkoleniowych przez pracowników różnego szczebla, różnorodność stosowanych form szkoleniowych (szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, warsztaty, wykłady, konferencje, e-learning) oraz tematów szkoleniowych. W ramach Weryfikacji polityki personalnej wysoko została oceniona kategoria określona w metodologii badania jako Rozwój. Potwierdziło to istnienie spójnego, przemyślanego i aktualizowanego planu rozwoju pracowników. Pracownicy zadeklarowali w ankiecie, że biorą udział w szkoleniach potrzebnych do wykonywania powierzonych im obowiązków, pogłębiających ich kompetencje oraz to, że firma zachęca do innowacyjności oraz tworzenia nowych rozwiązań i sposobów działania.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że otrzymanie wyróżnienia Inwestor w Kapitał Ludzki zobowiązuje do nieustannego procesu doskonalenia najlepszych praktyk w obszarze zarządzania personelem. Wierzymy, że wspólnie osiągniemy cel, jakim jest wzrost zaangażowania pracowników przekładający się na wyniki biznesowe organizacji.

  • Dziękuję za rozmowę.

Firma Lek SA – Sandoz TechOps należy do grupy Sandoz, części koncernu farmaceutycznego Novartis. Jest jednym z liderów oferujących leki generyczne na polskim rynku. Firma znana jest także jako producent antybiotyków, leków kardiologicznych i przeciwbólowych oraz preparatów OTC dostępnych bez recepty. Działalność Leku SA – Sandoz TechOps w Polsce to sprzedaż oraz produkcja i pakowanie leków. Fabryka w Strykowie jest jednym z najnowocześniejszych zakładów farmaceutycznych w Europie eksportującym gotowe produkty do ponad 20 krajów UE i innych państw świata.

Firma Lek SA – Sandoz TechOps została uhonorowana godłem Inwestora w Kapitał Ludzki w dziesiątej, jubileuszowej edycji Programu. Godło jest wyrazem uznania za skuteczne wdrażanie najlepszych praktyk zarządzania ludźmi, za promowanie przyjaznej kultury organizacyjnej oraz rozwiązań służących podnoszeniu kompetencji pracowników.

Paulina Pazio

menedżer HRM, konsultant i coach w międzynarodowych korporacjach i firmach konsultingowych. Od 2008 roku prowadzi wykłady na studiach podyplomowych „Zarządzanie zasobami ludzkimi” na Politechnice Łódzkiej. Od 1998 r. członek PSZK, aktywnie działa w celu zintegrowania środowiska HR w Łodzi.

Polecamy artykuły

Narzędzia kadrowego

POLECANE

NOWY KODEKS PRACY 2018

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Mikołaj Duda

Doradca podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK