| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > HRM > Szkolenia i rozwój > Konferencja FAIR HR 2016 "Dobre praktyki współpracy i zatrudniania" - 17 marca 2016 r.

Konferencja FAIR HR 2016 "Dobre praktyki współpracy i zatrudniania" - 17 marca 2016 r.

Konferencja Fair HR 2016 "Dobre praktyki współpracy i zatrudniania" odbędzie się 17 marca w Gliwickim Centrum Edukacji i Biznesu. Eksperci podzielą się swoją wiedzą i dobrymi praktykami w zakresie zatrudniania. Konferencja kierowana jest do dyrektorów personalnych, menadżerów, specjalistów ds. kadr i płac, rekruterów oraz pracodawców. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Infor.pl

Marzy Ci się remis zamiast kolejnej porażki czy długo wyczekiwana bramka po wielu godzinach bez gola? Twoja firma nie przypomina drużyny, która szybko wróci do górnej połowy tabeli?

Zapraszamy na kolejną inspirującą konferencję portalu HRPolska.pl. Dowiesz się JAK:

  • budować etyczne środowisko pracy
  • wdrożyć najlepsze praktyki współpracy i zatrudniania,
  • tworzyć wyjątkową markę,
  • inspirować do zmiany na lepsze.

Graj z nami fair - Fair HR!  Pokażemy Ci jak odkryć prawdziwą wartość HR.

Więcej informacji: http://www.fairhr.pl

Konferencja odbędzie się 17 marca w Gliwickim Centrum Edukacji i Biznesu. Jak co roku planujemy przyjąć do 130 gości, praktyków HR, w tym: Dyrektorów personalnych, menadżerów, specjalistów ds. kadr i płac, rekruterów oraz pracodawców. Tym razem eksperci podzielą się swoją wiedzą i dobrymi praktykami w zakresie zatrudniania.

reklama

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Konferencja FAIR HR 2016 "Dobre praktyki współpracy i zatrudniania" - 17 marca 2016 r.
Konferencja FAIR HR 2016 "Dobre praktyki współpracy i zatrudniania" - 17 marca 2016 r.

Narzędzia kadrowego

POLECANE

UMOWY ZLECENIA 2017

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Piotr Mazurkiewicz

Partner – Senior Executive Search Consultant HRK S.A. /IRC Global Executive Search Partners posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, m.in. w branży finansowej i branży doradztwa personalnego. W latach 1998-2004 pracował dla szwajcarskich firm ubezpieczeniowych, m.in. na stanowiskach dyrektora regionalnego oraz dyrektora ds. rozwoju i szkoleń. Jako dyrektor departamentu szkoleń w dużej międzynarodowej organizacji stworzył i rozwinął system szkoleń dla kilku tysięcy przedstawicieli handlowych. Certyfikowany trener Insights Discovery. W swojej pracy zawodowej przeprowadził ponad 150 warsztatów z zakresu komunikacji, zarządzania, negocjacji i technik sprzedaży. W 2006 roku został partnerem zarządzającym HRK Financial Markets w HRK S.A. gdzie stworzył od podstaw zespół specjalizujący się w projektach rekrutacyjnych skierowanych do instytucji finansowych ze szczególnym uwzględnieniem rynku kapitałowego, od tego czasu miał okazję pracować dla ponad 120 klientów. Obecnie w HRK pozyskuje kandydatów na wysokie stanowiska dla wielu renomowanych instytucji finansowych i korporacji międzynarodowych oraz koordynuje realizację procesów rekrutacyjnych na stanowiska menedżerskie i eksperckie w obszarach: Banking & Insurance, Leasing & Financial Services, Legal & Profesional Services, FINANCE, SSC, BPO, HR, FMCG, RETAIL. Odpowiada za relacje z międzynarodową siecią IRC Global Executive Search Partners, nadzoruje Marketing, PR i innowacje.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »