| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > HRM > Szkolenia i rozwój > Regionalny Konwent HR - 24 września 2015 r.

Regionalny Konwent HR - 24 września 2015 r.

Serdecznie zapraszamy na Regionalny Konwent HR, który odbędzie się 24 września 2015 r. w Krakowie. Wydarzenie skierowane jest do Dyrektorów Personalnych, Menedżerów oraz Specjalistów zajmujących się na co dzień zagadnieniem zarządzania kapitałem ludzkim.

Już 24 września w Hotelu Park Inn by Radisson odbędzie się Regionalny Konwent HR w Krakowie organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami. Podczas wydarzenia skierowanego do Dyrektorów Personalnych, Menedżerów oraz Specjalistów zajmujących się na co dzień zagadnieniem zarządzania kapitałem ludzkim, najlepsze praktyki HRM przedstawią m.in. prelegenci z firm Scanmed Multimedis, Carrefour Polska, czy International Paper Polska.

Polecamy dział: HRM

Celem konferencji Regionalny Konwent HR jest wymiana doświadczeń, trendów i dobrych praktyk HR realizowanych przez firmy, dla których zarządzanie kapitałem ludzkim to zagadnienie o randze strategicznej. Spotkanie to ponadto doskonała okazja do budowania i poszerzania swojej sieci kontaktów zawodowych. W roli prelegentów wystąpią uznani eksperci z branży HR reprezentujący firmy znajdujące się w gronie Członków Instytucjonalnych PSZK.

Program wydarzenia jest dostępny tutaj. Aby wziąć udział w Konwencie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Regionalne Konwenty HR to branżowe spotkania dla osób zawodowo zajmujących się zarządzaniem zasobami ludzkimi. Konferencje odbywają się w 5 największych miastach w Polsce. Każde ze spotkań gromadzi 100 osób i dzięki szerokiej sieci networkingowej PSZK, jest to największe i najbardziej znane wydarzenie dotyczące tematyki HR w danym Regionie. Więcej informacji na temat cyklu Regionalnych Konwentów można znaleźć na stronie www.pszk.pl.

Porozmawiaj o tym na FORUM

Polecamy artykuły

Zdjęcia

Regionalny Konwent HR - 24 września 2015 r.
Regionalny Konwent HR - 24 września 2015 r.

Personel i Zarządzanie459.00 zł

Narzędzia kadrowego

POLECANE

NOWY KODEKS PRACY 2018

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Mateusz Latkowski

Doradca podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK