| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > HRM > Szkolenia i rozwój > XXIV Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy – Prawo Pracy w 2015 roku - 12 i 13 marca 2015 r.

XXIV Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy – Prawo Pracy w 2015 roku - 12 i 13 marca 2015 r.

Zapraszamy na XXIV Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy – Prawo Pracy w 2015 roku, który odbędzie się w dniach 12-13 marca 2015 r.

XXIV Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy – Prawo Pracy w 2015 roku - zmiany, kontrowersje, trudne przypadki – już w marcu w Warszawie!

12 i 13 marca w Warszawie odbędzie się XXIV edycja Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy. Tematem przewodnim tego dwudniowego wydarzenia są zmiany, kontrowersje i trudne przypadki, z jakimi działy HR będą musiały zmierzyć się w 2015 roku. Kongres skierowany jest do specjalistów działów HR, pracowników działów kadr i płac, księgowości oraz zarządów firm.

Pierwszego dnia Kongresu odbędzie się konferencja, podczas której poruszane będą zagadnienia takie jak:

  1. Nowe zasady naliczania składek od umów cywilnoprawnych,
  2. Zatrudnienie terminowe w perspektywie planowanych zmian,
  3. Czas pracy pracowników mobilnych w orzecznictwie Sądu Najwyższego,
  4. Nowe przepisy ustawy o ochronie danych osobowych i ich wpływ na obowiązki pracodawców,
  5. Badania profilaktyczne po nowelizacji oraz wymogi w zakresie szkoleń BHP,
  6. Monitoring pracowników.

Będą one omawiane w kontekście funkcjonowania polskich firm, w oparciu o przykłady z codziennej praktyki.

Na konferencji zabiorą głos przedstawiciele Grupy Most Wanted!, a także zaproszeni eksperci, m.in. Monika Frączek z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej,  Łukasz Prasołek- ekspert Izby Pracy Sądu Najwyższego a w przeszłości pracownik Departamentu Prawnego Głównego Inspektoratu Pracy, Piotr Glen- specjalista ds. ochrony danych osobowych i doświadczony Administrator Bezpieczeństwa Informacji.

Drugiego dnia zapraszamy wszystkich uczestników na warsztat "Wynagrodzenia pracownicze- sytuacje problemowe (w tym zamknięcie 12-miesięcznych okresów rozliczeniowych)". Łukasz Prasołek, który poprowadzi szkolenie, przekaże praktyczne wskazówki oraz wyjaśni niuanse związane z naliczaniem wynagrodzeń, uwzględnianiem potraceń i nietypowych składników wynagrodzeń.  Prowadzący to były pracownik Departamentu Prawnego Głównego Inspektoratu Pracy, a także autor wielu książek z zakresu rozliczania i dokumentacji czasu pracy oraz stały współpracownik dzienników Rzeczpospolita i Gazeta Prawna.

To wyjątkowe spotkanie rozpocznie się w czwartek 12 marca 2015 r. o godz. 9.00, w Centrum Konferencyjnym Golden Floor. Organizatorem kongresu jest firma Grupa Most Wanted! Sp. z o.o., od 17 lat wspierająca  polskich i zagranicznych klientów w zakresie rekrutacji i selekcji personelu, oraz doradztwa w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły kongresu oraz formularz zgłoszeniowy: www.kongresprawapracy.pl

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

POLECANE

URLOPY WYPOCZYNKOWE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Fabryka Motywacji

Szkolenia, rekrutacja, coaching i mentoring, doradztwo HR, doradztwo biznesowe.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK