| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > HRM > Szkolenia i rozwój > Szkolenie "Prawo pracy 2014/2015 - zmiany prawne, nowe interpretacje, kontrowersje" - 21 listopada 2014 r.

Szkolenie "Prawo pracy 2014/2015 - zmiany prawne, nowe interpretacje, kontrowersje" - 21 listopada 2014 r.

Zapraszamy na szkolenie "Prawo pracy 2014/2015 - zmiany prawne, nowe interpretacje, kontrowersje", które odbędzie się 21 listopada 2014 r. w Warszawie.

Opis warsztatu:

Szkolenie dla osób zajmujących się prowadzeniem spraw kadrowych oraz osób kierujących pracownikami ukierunkowane na aktualizację i uporządkowanie wiedzy w obszarze prawa pracy. Tematyka szkolenia obejmuje wdrożone i planowane zmiany w prawie pracy, nowe interpretacje urzędowe, ważne wyroki Sądu Najwyższego. Ponadto, omówione zostaną kwestie budzące aktualnie najwięcej wątpliwości w praktyce.

Zmiany w emeryturach 2014

W PROGRAMIE:

  1. Umowy o pracę i dokumentacja osobowa pracowników
  2. Umowa o dzieło, umowa zlecenia czy umowa o pracę
  3. Rozwiązywanie umów o pracę i świadectwa pracy
  4. Czas pracy po zmianach prawnych
  5. Urlopy pracowników rodziców – bieżące problemy na tle ubiegłorocznej nowelizacji
  6. Urlopy i inne nieobecności w pracy

 PROWADZĄCY:

Jakub Ziarno – prawnik z 13-letnim doświadczeniem w obszarze prawa pracy. Od lat zajmuje się działalnością doradczą dla służb kadrowych i pracodawców. Posiada 11-letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń. Wcześniej, był inspektorem pracy Państwowej Inspekcji Pracy. Jest autorem kilkuset opracowań z zakresu prawa pracy. Był redaktorem naczelnym czasopism i portali dla specjalistów kadrowych. Występował w charakterze eksperta w audycjach telewizyjnych i radiowych. Prowadząc szkolenia, zwraca uwagę na ich przystępną formę oraz warsztatowy charakter.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy >>>

Zadaj pytanie na FORUM

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia kadrowego

POLECANE

REWOLUCYJNE ZMIANY W UMOWACH ZLECENIA 2017

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

RT Tax Poland

Założona w 2000 roku firma jest obecnie jednym ze światowych liderów. Oferuje usługi zwrotu podatku dla osób, które pracowały za granicą. RT Tax posiada około 400 przedstawicielstw w 40 krajach na całym świecie.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »