| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > HRM > Szkolenia i rozwój > PersonAll® – kompetencje osobiste dla stanowisk pracy

PersonAll® – kompetencje osobiste dla stanowisk pracy

Prawie 20 lat doświadczeń firmy TQMsoft w obszarach szkoleń jakościowych, produktywnościowych i specjalistycznych, okazało się bardzo pomocne, w tworzeniu nowej wizji szkoleń kompetencyjnych, które od dwóch lat zyskują uznanie klientów biznesowych.

Wartość dodana programu PersonAll®

Program PersonAll® (www.personall.pl) opiera się na trzech głównych filarach: stanowisku pracy, niezbędnych kompetencjach wymaganych na danym stanowisku (i ich wpływie na efekt biznesowy przedsiębiorstwa), oraz optymalizacji czasu i ceny usługi szkoleniowej.

W praktyce oznacza to, że przy projektowaniu szkoleń zastosowano japońskie kryteria eliminacji strat w szkoleniach, zgodne z założeniami systemu Lean Management. Zamiast szkoleń monotematycznych dla szerokiej grupy docelowej, program PersonAll® oferuje szkolenia dla pojedynczych stanowisk, obejmujące zagadnienia dla tych stanowisk kluczowe. Daje to efekt „odchudzania szkolenia” z czasu jego realizacji i treści, które finalnie nie posiadają wartości użytkowej dla uczestników.

Z perspektywy Klienta, znacznemu obniżeniu ulegają całościowe koszty szkolenia. Takie przewartościowanie myślenia o doskonaleniu kadr, umożliwiło stworzenie bogatej oferty szkoleń i warsztatów dla konkretnych stanowisk, między innymi: liderów produkcji, kierowników produkcji, agentów zmiany, mistrzów, brygadzistów, kontrolerów jakości, liderów zespołów, nowych managerów, pracowników obsługi klienta, trenerów wewnętrznych, przedstawicieli działów personalnych, itd.

PersonAll® - „Systemowe NIE” dla teoretyków zarządzania

Szczególną wagę w Programie PersonAll® przywiązuje się do osoby trenera. W tym celu do współpracy angażowane są wyłącznie osoby z wiedzą praktyczną, zdobytą w firmach produkcyjnych i usługowych różnych branż. W ramach wdrożonego w TQMsoft systemu zarządzania jakością, prowadzone są cykliczne, wielowskaźnikowe oceny pracy trenerów. W ten sposób w trybie ciągłym monitorowana jest ich efektywność oraz potrzeby rynku szkoleniowego, z wykorzystaniem danych i informacji dostarczanych bezpośrednio przez partnerów biznesowych i uczestników szkoleń.

Aby skutecznie spełniać wysokie wymagania Klientów, TQMsoft wprowadziło i rozwija certyfikowany system zarządzania jakością zgodnie z normatywami ISO 9001:2008.

Najbliższe potwierdzone szkolenia otwarte dedykowane dla stanowisk:

Wydarzenia:

Polecamy artykuły

Narzędzia kadrowego

POLECANE

URLOPY WYPOCZYNKOWE

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

KRAUSE LEGAL Kancelaria prawna

Nasza kancelaria świadczy wszechstronną pomoc prawną skierowaną do właścicieli firm rodzinnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK